Wpis z mikrobloga

Mam problem z kurierami, czekam na paczkę, wpierw miał być to kurier DPD, zero info, po długim czasie i kontakcie ze sklepem, dowiedziałem się, że 2 razy nie odebrałem i wraca do sklepu xD. Znowu wysłali tym razem UPS, jak w tym gównie ustawić punkt odbioru paczek, zamiast mojego domu, ci debile jeżdżą o 11, kiedy jestem w robocie i nie jestem w stanie tego zmienić, wyskakuje mi błąd, rejestracje w jakimś ich gównie my choice, #!$%@? dały, typ na w infolinii też jakiś #!$%@?, bo mówi, że jak paczki jeszcze nie ma, w Polsce to nie mogę zmienić lokalizacji dostawy, a paczka jest w Polsce i dalej nie mogę xD

Zaczynam myśleć, że jedyną w miarę ok firmą jest inpost z paczkomatami, a reszta firm istnieje tylko dlatego, że inpost nie może zrealizować zamówienia xD

#ups #dpd
  • 17
  • Odpowiedz
Znowu wysłali tym razem UPS, jak w tym gównie ustawić punkt odbioru paczek, zamiast mojego domu, ci debile jeżdżą o 11, kiedy jestem w robocie


@Czarny-rycerz_40k: oni też wtedy są w robocie. XD
  • Odpowiedz
@Czarny-rycerz_40k: to samo. Jak widzę, że brak opcji paczkomatu, bo np. jakiś gabaryt to już od rana się zastanawiam w dzień dostawy co tym razem niedorozwój spyerdoli. Pomyli adres? Skłamie, że nie było mnie w domu? Zostawi paczkę w sushi barze, który mam 10m od bramy?
  • Odpowiedz