Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
  • Odpowiedz
@baal80 nie wiem czy ktos Ci juz zdazył odpowiedzieć, ale ponoć szybsze odczuwanie zimna przez kobiety jest związane z wolniejszym zwężaniem się naczyń krwionośnych, za co odpowiadają hormony. Oprocz tego rownież i mięśnie wytwarzają ciepło. Wiadomo - nie tylko one, ale to jedna z kilku składowych, a jak wiadomo mężczyźni maja ich zwykle wiecej
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@30062018: mój dziadek miał termometr z przesuwaną skalą, zawsze jak babcia mówila "coś tu zimno", to przesuwał podziałke i mówił, "popatrz 23.5 a tobie zimno! Ubierz sie." Działało :)
  • Odpowiedz
Niezły bystrzacha, że po dwóch dniach się kapnął, że sauna w domu spowodowana jest kaloryferem.
  • Odpowiedz
Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.


Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.


@30062018: Jeśli tak zrobisz to "uwolnisz grzybki" i zawory puszczą ciepło na maxa.
  • Odpowiedz
@30062018: Przyślij mi swoją różową do mnie, a ja Ci odeślę swoją. Taka zamiana. Co do warunków się dogadamy. Dopłacę (bo moja różowa ma jednak trudny charakter) Ja generalnie jestem ciepłolubny ale w sypialni lubię tak z 18-20 C, natomiast mojej różowej i to jest stanowczo za gorąco. Czasem wchodziłem zimą do sypialni, a tam 13-15 C, okno szeroko otwarte, wiatr hula, a ona jeszcze bez kołdry śpi . Normalnie #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@30062018 najlepsze jest to, że demontaż głowicy, odpala zawór termostatyczny na full, także demontaż "pokrętła" da jeszcze wyższa temperaturę niż przy pokrętle na 5 ( _)
  • Odpowiedz
@HlHl: pominąłeś fragment o tym, że jestem zdrowa, bo...? Mam badania co roku, wszystko w normie. Można być po prostu zmarźluchem, czaisz czy dalej nie? xD
  • Odpowiedz