Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.


@30062018: powszechną i niestety niezależną od płci przypadłością jest całkowity brak zrozumienia, jak działa termostat. Czy to w domu z grzejnikiem, czy to w biurze z klimatyzacją powszechne jest podejście zerojedynkowe:
- o kur..., jak tu gorąco, przekręć na "min", to się szybciej schłodzi.
- o kur..., jak tu zimno, przekręć na "max", to się szybciej nagrzeje.
I tak, kur..., na przemian.
NIe, kur...,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kawkanorbert Właśnie przez takich ludzi, którzy w domu się gotują, a potem wychodzą na dwór, jest choroba. Najgorsi są ci, którzy zima, gdy wychodzą z domu ubierają się na cebulkę, by potem się pocić jak swinie na dworze, po czym ich przewiewa.

PS Sam zima nie noszę kalesonów, ani bielizny, a do tego nie ubieram się grubo, dzięki czemu podczas zimy nigdy nie choruje ( ͡º ͜ʖ͡º)
tu trzeba działać dwutorowo: grzejnik na 5, żeby powietrze było ciepłe i otwarte okno, żeby było świeże


@Adheziwas: Mam znajomego, który tak robi, bo z jednej strony mu zimno, a z drugiej duszno. Dodatkowo, cały czas odpalony oczyszczacz powietrza, bo smog.
jesteś jak mój stary, który całe życie decydował kiedy nam jest ciepło lub zimno i przykręcał nam kaloryfery


@panpegin: I dobrze, mam nadzieję ze konserwował was zimnem. Pożyjecie dłużej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to już ci mówię. Optymalne jest otwarcie okna na oścież na krótki czas, wtedy się przewietrzy, a są małe straty ciepła. Jeśli cały czas masz rozszczelnione, to wietrzenie jest słabe (mała wymiana powietrza), a straty ciepła bardzo duże.


@mk321: Przecież jest zupełnie na odwrót, a w nowym budownictwie nawiewniki w oknach są obowiązkowe. Nie mowie o żadnym rozszczelnieniu tylko o nawiewniku okiennym.

Otwieranie okno na oścież to OGROMNA utrata ciepła,