Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
Dziwne, że wszyscy tutaj eksperci się wypowiadają na temat temperatury w mieszkaniu, a nikt nie uwzględnia pozostałych parametrów jak np. wilgotność, która to bardzo wpływa na odczuwanie tej temperatury. Jest też coś takiego jak wykres komfortu cieplnego, bo komfort cieplny nie zależy tylko od temperatury w pomieszczeniu, ale też od temperatury ścian, dlatego w nowym budownictwie gdzie ściany będą dobrze izolowane wystarczy mieć 20 stopni, ale już przy słabej izolacji taka sama
Pobierz za57o - Dziwne, że wszyscy tutaj eksperci się wypowiadają na temat temperatury w mies...
źródło: wykres_komfortu_cieplnego_koniga_060519
@30062018: moja się przy mnie nauczyła, że odpowiednia temperatura do spania to 18-19 stopni.

Okno mamy 24h otwarte mniej więcej od marca/kwietnia do października/listopada.