Wpis z mikrobloga

Co myślicie o bieganiu i siłowni po 3 razy w tygodniu z jednym dniem przerwy (niedziela). Siłowo cwicze od roku i są nawet duże efekty, ale od 2 tygodni polubiłem bieganie i zastanawiam sie jak to sensownie połączyć. Treningi siłowe to fbw skupiające sie na najwazniejszych cwiczeniach z wolnym ciezarem, okolo 6 cwiczeń na trening. Bieganie to 30min, 45min i 60min na niskim tętnie, żeby zbudować baze. Największe wyzwanie to objetnosc kaloryczna. Nie chce mi się często tyle jeść, ile potrzebuje. Czuję sie często głodny i jem więcej niż mam na to ochotę.

#bieganie #silownia #mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
zastanawiam sie jak to sensownie połączyć


@Leonvina: normalnie biegasz se np rano w pon wieczorem trening silka albo np biegasz pon rano wieczor regeneracja wtorek silka np co to za problem
  • Odpowiedz
@Leonvina ja od roweru co prawda ale trener na zimę rozpisał mi 1 rower w tygodniu. 2x bieganie 2x silownia 1x basen. Tak że śmiało możesz biegać. Jedz więcej bo spalisz miesnie.
  • Odpowiedz
@Leonvina: ja tak robię i da się, tylko nie można cisnąć na maksa dwóch rzeczy naraz, jak bardziej przykładam się do siłowni to bieganie jest wolniejsze, jak jest sezon biegowo startowy, to siłownia bardziej tak na "utrzymanie", trzeba mocno dbać o sen i regenerację
  • Odpowiedz