Wpis z mikrobloga

Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban, do tej pory nikt nie wiedział, że ma syna to publicznie w filmie mówi, że ma i się boi że kiedyś coś mu się stanie. Brawo - jeszcze brakuje, aby wkleił jego zdjęcie i podał adres szkoły.
To jest ten sam poziom co Marcin Dubiel, który nagrał rozpaczliwy film, że jego siostra i mama są atakowane XD i oczywiście pokazał je, gdzie za bardzo do tej pory ludzie o nich nie wiedzieli.

Bełkot już się łapie wszystkiego, aby podbić swoje wyświetlenia. Chyba po Pandora Gate zauważył, że tylko aferami można się teraz bardziej wybić to poszedł w ich ślady.
A w ogóle mieć bół dupy o to, jak wygląda karta "na czasie" to już w ogóle zaprzeczenie inteligencji. Kogo kuźwa obchodzi ta karta na czasie, którą nawet youtube ukrył gdzieś tam na samym dole menu.

To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.

#polskiyoutube #youtube #naukowybelkot #ciekawostki #nauka #zdrowie

przepraszam za re-post, błędne tagi w poprzednim były
dddobranoc - Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban...

źródło: naukowy-belkot

Pobierz
  • 173
@wstanczyk: bo to się wydaje naiwne założenie że ci hejterzy pisali do niego, bo nie wiedzieli że jest mu niemiło jak to czyta, teraz już wiedzą i nie będą. ale może faktycznie jak się już dowiedzieli że gość płacze od tego to już nie będą. jak dla mnie gość marnuje czas, który powinien zużyć na rozwiązanie problemu, który da się rozwiązac od ręki bez zmieniania świata.
przestań innym mówić jak mają myśleć.


@rad_kop: Ale ty masz chłopie samoświadomość xD

bo to się wydaje naiwne założenie że ci hejterzy pisali do niego, bo nie wiedzieli że jest mu niemiło jak to czyta, teraz już wiedzą i nie będą


@stan-tookie-1: Ty oglądałeś ten film w ogóle? Youtube może jak najbardziej coś z tym tematem zrobić i nawet padło kilka propozycji.
Ty oglądałeś ten film w ogóle? Youtube może jak najbardziej coś z tym tematem zrobić i nawet padło kilka propozycji.


@wstanczyk: tak, z komentarzem Rocka. może ale zanim 1 niszowy youtuber zmieni gigantyczna korporacje to minie czas, a anonimizacja albo moderacja może wejść w życie od jutra, i stąd poddaje w wątpliwość że gość chce rozwiązać problem,.
@Kraniec:

I dobrze zrobił, że pokazał jakie anty szczepionkowe szury to banda psychopatów i kretynow, którzy mają się za alfy i omegi ze wszystkich dziedzin nauki. Powinien częściej robić filmiki i pokazywać przykłady takich odklejencow.


Szury są szurami, a przy okazji są poje**mi? No kto by się spodziewał!
@PomidorovaLova: typowe, ktoś ma inne zdanie od Ciebie to zamiast podać jakiś argument przeciw, to łatwiej go zwyzywać i kazać usunąć konto, a nie można podejść do tego merytorycznie? Chyba że naukowy bełkot was uczy właśnie takiego zachowania
@dddobranoc: Pomysły na filmy i wyświetlenia się kończą, to chłop nagrał sensacyjny film z gatunku "ratunku, płaskoziemcy mnie biją" xD

Typ ma dużą wiedzę. Ale niestety w swoich filmach często ulega jakimś niezdrowym emocjom i zachowuje się nieprofesjonalnie. Zdarzyło się też parę razy go przyłapać na tym, że nie ma racji albo farmazoni.
dokładnie, zdziwienie wielkie że yt to albo teledyski albo śmieszne filmy a nie popularnonaukowy portal


@tomek0931: @jfrost oglądaliście ostatni filmik czy nie? Niska popularność treści popularnonaukowych to może 0,1 % uwag jakie Dawid przekazywał, ponad 90% dotyczyło chamskich, obrażliwych, niemerytorycznych komentarzy, czasem nawet z życzeniem śmierci.

@dddobranoc komentarze pod tym wysrywem przywracają nadzieję w wykopie, pięknie się czyta jak prawie wszyscy zgodnie nie zostawiają na Tobie suchej nitki.
Na początku uznałem,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dddobranoc Masz racje, jakim prawem youtuber z zasiegami i wplywem jakimw mimo wszystko smie naglasniac problem spoleczny polegajacy na tym jak traktuje sie defaultowo innych ludzi w internecie? Wszyscy powinnismi sie wyzywac od #!$%@?, siac fake info o sobie nawzajem(oczywiscie krzywdzace) i powinnismi zabijac kazdego kto twierdzi ze to nie jest normalne i przydlaby sie jakis ostracyzm spoleczny w tej sprawie. Patologia gora! Ps: tez mam 13 lat, zagramy w fortnita razem?
@hospes: Yt'b to jest medium które łączy cię ze wszystkimi ludźmi którzy używają internetu. Można nie lubić naukowego bełkotu ale grozić jego synowi powiewa trochę #!$%@? psychicznym które trzeba leczyć.
to chyba nawet nie jest tak, że się nie sprzedaje, bo to nie tyle kwestia kontentu co formy. On jest po prostu nudny.


@digitalalchemist: dla mnie też UNB swoją formą nie przemawia, ale po prostu obejrzałem ze 3 filmiki i tyle. Zaburzeni psychole i trolle śledzą każdy jego film i zostawiają po 10 komentarzy odnośnie "szczypawek" nawet pod filmem o krabach.

Nie wiem czy widziałeś ten filmik, ale jego uwagi dotyczyły