Wpis z mikrobloga

@DD2137 wpisz sobie w Google „white label” i poczytaj - poczytaj też o innych produktach, niż jedzenie - tak to wszystko działa - jedzenie, alkohol, kosmetyki, suplementy diet, liquidy do efajek, części do samochodów itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DD2137: ja się złapałem też na to oszustwo - knajpy się nazywają JUMP IN! i są prowadzone przez nomen omen spółkę Food Bandits (xD). Dramat. Mają wykupione reklamy na wszystkich aplikacjach jedzeniowych, wprowadzają ewidentnie w błąd bo nigdzie nie informują, że to gotowe, podgrzane danie, udają, że są czyści pisząc "Danie sprzedawane w opakowaniach cateringowych" co #!$%@? znaczy.

Ja się mega #!$%@?łem, bo wiem jak smakują te gotowe dania, czasami je
@MendaDesuu: z racji, że oceny pod gastro na Googlach czy innych pizzaportalach są w 90% przypadków moderowane do bólu na rynku chyba brakuje serwisu bądź zwykłej strony gdzie można by było swobodnie #!$%@?ć knajpie negatywną ocenę i napisać krytyczny komentarz - o ile będzie on składny i merytorycznie uzasadniony, a nie "gunwo, sraka, #!$%@?".
Jeśli ktoś się za to zabierze to biorę 10%, od razu uprzedzam!
@DD2137: już nie pamiętam, ale raczej dostałem paragon. Zamawiałem w Katowicach, ale widziałem też ich w innych miastach - sieć na całą Polskę. Tu już nawet nie chodzi o to, że to jest niedobre pesudojedzenie, bo zdarzają się knajpy, z których zamawiasz i jest tak niedobre, że już więcej tam nie kupisz, ale to nie jest oszustwo bo gotują i po prostu mają niedobre żarcie. Tutaj chodzi o fakt, że oni
@Xuzoun: przecież to jest nieoznaczona perfidna reklama, artykuł sponsorowany - widać jak bardzo uczciwa jest ta firma choćby po tych nieoznaczonych reklamach - jest pełno takich pozytywnych "artykułów" o nich, gdzie to perfidna reklama.
@DD2137 a gdzie ta naklejka joyfood?
Data ważności rzeczywiście, jest dziwna.

Pytanie jeszcze, czy to Pajeet na Uberze nie ogarnął sobie opcji, że co któryś posiłek tak przygrzeje z biedry a sam #!$%@? lepszy po drodze/podwiezie dzieciakom.