Wpis z mikrobloga

Jako że bardzo zależy mi na osiągnięciu fajnych zasięgów pod najnowszym filmem, a Wy pewnie lubicie darmowe suple/upominki, zrobimy sobie małe rozdanie.

3 nagrody do wygrania, każda osoba może wziąć udział w każdej z czynności:

*Uwaga, warunkiem wzięcia udziału jest również obserwowanie mnie tutaj, na instagramie.

1. Każda osoba która udostępni na relacji mój najnowszy film i zachęci swoich obserwujących do oglądania bierze udział w losowaniu o kreatynę.

2. Każda osoba która zrobi to co powyżej, a dodatkowo w komentarzu pod tym postem oznaczy 3 siłownianych kolegów/koleżanki bierze ponadto udział w losowaniu o przedtreningówkę.

3. Osoba która napisze najciekawszy komentarz pod filmem na youtube otrzyma ode mnie do wyboru owijki na nadgarstki GASP lub zestaw gum do pomopwania tyłka + małą niespodziankę. ????

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#dieta
#sterydy
#silownia
#pokazforme
#rozdajo
Lewusx - Jako że bardzo zależy mi na osiągnięciu fajnych zasięgów pod najnowszym film...

źródło: IMG_5717

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Lewusx wśród tych którzy dadzą łapkę w dół pod filmem rozlosuje pizzę do 80pln na pyszne (daj plus do komentarza mojego żebym wiedzial że poszla lapka w dół)
  • Odpowiedz
@Lewusx: Mam pytanko, stosunek włókien wolno i szybkokurczliwych ma wpływ na to, jakie zakresy repów powinno się dobierać? Czy po prostu trzymając określone RPE wychodzi na to samo, czy macham x5 czy x15
  • Odpowiedz
  • 1
@Pstrong: Warto machać i w zakresach 5-8 i 12-15 moim zdaniem. Ilość włókien z tego co pamiętam jest genetyczna + zależna też od danej partii mięśniowej tendencja.
  • Odpowiedz
stosunek włókien wolno i szybkokurczliwych ma wpływ na to, jakie zakresy repów powinno się dobierać?


@Pstrong: Jeśli ktoś chce pełnej optymalizacji pracy siłowej to tak.
  • Odpowiedz