Wpis z mikrobloga

@xDgg lekarz ziomeczku... Nie rób tak jak ja... Ja już trzeci miesiąc nie mogę robić martwego, nawet przy 50 kg mnie teraz boli.. Przez trzy dni a dziwgalem 180 maks ???? bądź mądrzejszy jak ja
  • Odpowiedz
Dużo leż, tak jak pisali Ci ludzie nic nie dźwigaj przez najbliższy czas. Jeśli przez tydzień dwa nie przejdzie to do lekarza idź.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaciskk Tak, #!$%@?łem i puściłem brzuch, wygięło mnie w prawo i #!$%@?ęło. Teraz ten ból jest największy z prawej strony właśnie.
  • Odpowiedz
@xDgg: rezonans, fizjo, ew. lekarz po L4. Nauczony doświadczeniem swoim i innych do lekarza poszedłbym w ostatniej kolejności, bo oni nie kiwną palcem póki nie wjedziesz do nich na wózku. Dlatego też badania i fizjo trzeba prywatnie, no ale nikt nie powiedział, że to tani sport.
  • Odpowiedz
@xDgg: U mnie niestety dyskopatia :( ostry ból powracający co kilka tygodni. W moim przypadku kolejność taka: lekarz pierwszego kontaktu po l4 i skierowanie do neurologa, neurolog po skierowanie na rezonans. W międzyczasie cały czas wizyty u fizjo. Potem z wynikami i do neurologa i do fizjo
  • Odpowiedz
  • 0
@Farfoo11 ale to też po jednej serii martwego Ci sie zrobilo? U mnie to jest doslownie po jednym powtorzeniu, ktore wiem, ze zrobilem tak #!$%@? jak sie tylko dalo xd
  • Odpowiedz
@xDgg: w pierwszej kolejności fizjo i tyle, bez czarów, on powie co robić, może tez być zwykle naciągnięcie mięśnia, np biodrowo-lędźwiowego, przynajmniej rozluźni Ci powięzi jeśli będzie taka konieczność i zaleci dalsze postępowanie
  • Odpowiedz