Wpis z mikrobloga

@Notabene: ja jestem stary, ale nikt w towarzystwie się nie obraża za nazwanie celem, #!$%@? czy jakkolwiek. Im lepiej kogoś znasz tym więcej mozesz, a słowa nabierają mocy wraz z intencja
  • Odpowiedz
@andrewasos

No nie u mnie, banda #!$%@? sobie może powiedzieć wszystko, jednak ja i znajomi mamy jakieś zasady wzajemnego szacunku i nawet z samego szacunku do nas samych, nikt sobie nie ubliża nawet w żartach
  • Odpowiedz
ale jakby jakiś mój znajomy dodał zdjęcie ze mną i podpisał "cwele" to bym mu #!$%@?ł zęby


@Notabene: XD seba wyklęty w urojone zasady zaklęty

Zluzuj miednice. Słowo "cwel" "frajer" działa na takich jak ty jak płachta na byka. Śmieszne
  • Odpowiedz
@xloginlogin123

A może mam po prostu szacunek do siebie i nie pozwolę sobie ubliżać? Od początku lat 2000 do dzisiaj nic się u mnie pod tym względem nie zmieniło, musisz zważać na słowa bo wyplujesz zęby. Za 10 lat będziecie sobie srać na głowę a ktoś taki jak ty napisze mi że to było przed czymś tam i że to wcale nie boli ;)

@HausHagenbeck

Przeczytaj lepiej co napisałem.
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck

Zrozumiałem i uważam że dalej nie rozumiesz że w życiu są pewne zasady które mogą cię mocno uszkodzić, gdy już wyjdziesz z internetu i przypadkiem zapomnisz że w nim nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Notabene:
Tylko po #!$%@? udawać w tym wszystkim wielkiego gita?
Tak samo uraziło by mnie gdyby ktoś nazwał mnie zjebem i tak samo cwelem, bo nigdy nie siedziałem i nie będę #!$%@?ł jakieś szopki udając gangusa.
A rzucanie się na przyjaciela z łapami przez żarty jest prawdziwym #!$%@? a nie jakiś kodeks honorowy zapożyczony z marginesu społecznego xD
  • Odpowiedz
@Notabene: I właśnie o tym pisze. Urojone zasady, napięci jak plandeka na Żuku. Idź wybić koledze zęby, bo w żarcie powiedział do ciebie cwel. Zresztą o czym ja pisze i na co marnuje czas xd to i tak nie doprowadzi do konsensusu
  • Odpowiedz
@HausHagenbeck: chodzi o to, że w więzieniu cwelem i frajerem nie nazywa się najbliższych kolegów. To takie info, gdybyś przypadkiem tam trafił albo tobie podobny beztroski oskarek, jak usłyszysz cwel i frajer to wiedz, że masz #!$%@?
  • Odpowiedz