Wpis z mikrobloga

143 907,20 - 21,26 = 143 885,94

8. Nocny Półmaraton Praski

Dzisiaj od rana był zabiegany dzień. Zaczęło sie od tego, że wszędzie pokończyły się moje żele energetyczne i koniec końców musiałem zaryzykować i kupić nietestowane jeszcze Firestartery z Olimpu, które okazały się tragiczne, ale o tym za chwilę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ustawiłem się kulturalnie za zającem na 1:40, do 10km było całkiem spoko, ale miejscami ciasno i trzeba było wyprzedzać turystów. Jedna dziewczyna z naszej grupy na 4km zaliczyła spektakularny upadek, aż mnie zabolało. Jakie było moje zdziwienie gdy nas dogoniła na 6km i nawet pocisnęła szybciej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na 11km przyjąłem tego tragiczny żel i mnie złapała masakryczna kolka jak nigdy dotąd. Do tego czułem, że żel mi siadł na zołądku. Mimo wszystko jakoś cisnąłem dalej. Na 15km wyprzedziłem zająca na 1:40 i leciałem na życiówkę. Niestety kolka nie odpuszczała, ale jakimś cudem utrzymywałem tempo. Finalnie zabrakło jakieś 40s do życiówki, ale i tak jestem zadowolony, że dotrwałem do końca bo jakieś 15 razy myślałem o tym żeby zwolnić ()

Koniec końców jestem zadowolony bo to był dobry sprawdzian przed Maratonem Warszawskim ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 143 907,20 - 21,26 = 143 885,94

8. Nocny Półmaraton Praski

Dzisiaj od ran...

źródło: IMG_1537

Pobierz
  • 13