Wpis z mikrobloga

Co was obchodzi prywatne życie? Nawet jak bobert lubi sobie patrzeć jak jego żone trzej trenerów zapina na raz to co my mamy do tego.
@Spawixon: Robert współczuje Ci bardzo takiej żony, ja co prawda jestem zwykłym szarakiem ale moja małżonka nie wrzuca zwykłych zdjęć z obcymi typami na insta dla atencji, nie mówiąc już o TAKICH zdjęciach, w małżeństwie trzeba się szanować.
I gdzie tu mądry wybór? Może z perspektywy kogoś kto marzy o nowej lasce w łóżku co weekend, ale wierz mi na dłuższą metę zdecydowaną większość ludzi takie coś męczy. Z wiekiem też zmieniają się priorytety i nie myślisz już tylko o nowej dupie.


@GeWa: przecież to szczyt wyobrażenia sobie bogatego życia w głowie biednego człowieka. Ruchanie modelek na jachcie. Przy każdej aferze z miliarderami 18-letnie modelki mają być remedium na
Ja rozumiem, że wy jesteście przegrywami i nienawidzicie kobiet, bo każda rzyga na wasz widok, ale miejcie troche szacunku do siebie i zostawcie tą biedną kobiete w spokoju. Anka jest wierna Robertowi i nigdy by go nie zdradziła