Wpis z mikrobloga

@Spawixon: ja #!$%@?....ale to jest wieśniara. Nie dość że jest żoną (już wtedy nie wypada pozować do takich zdjęć z obcym facetem) to jest jeszcze matką (wtedy podwójnie nie wypada)...
  • Odpowiedz
priorytety i nie myślisz już tylko o nowej dupie.

W teorii Lewandowski wybrał mądrze, ta sama kobieta od wielu lat z którą zaczynał, gdy jeszcze nie miał ani sławy ani pieniędzy. Dobrze to o nim świadczy i w świecie w jakim się obraca to bardzo rzadkie.


@GeWa: no i co mu z tego przyszło, że zachowywał się przyzwoicie i teoretycznie dokonał właściwego i moralnego wyboru, skoro teraz "ta jedyna" robi z
  • Odpowiedz
ja na miejscu Lewego to juz od czasu afery bachatowej chodzilbym do dobrego adwokata rozwodowego


@przegryw162cm: Ja bym chodził do dobrego burdelu. Albo nie - z taką kasą, to burdel przychodziłby do mnie. Rozwód kosztuje, a jeszcze jest sprawa z czarkiem-kucharkiem i pewnie wtedy Anka sypnęłaby Roberta żeby przegrał - wiadomka jakie są kobiety podczas rozwodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko burdel!
  • Odpowiedz
ale co nie może go za udo potrzymać? mnie też by mogła, chociaż nie jest w moim guście. Ale sport to sport, ćwiczenia są ważne. a wy pewnie nawet przysiadu płaskiego nie potraficie wykonać w sposób prawidłowy
  • Odpowiedz
Ale się wykopki zesraliście o to, że Anka tańczy z przystojnym facetem. Gdyby to był przeciętny psolak to pewnie nie byłoby tematu XD
  • Odpowiedz
@Spawixon: Wrzucanie takich zdjęć na sm to brak szacunku do męża. Nie dziwi słaba forma Roberta jak żoną się buja z jakimiś Alvaro i jeszcze się tym chwali.
  • Odpowiedz