Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co ty #!$%@?, białko jak każde inne


@bartt345: Nie ma czegoś takiego jak "białko jak każde inne". Nawet białko z pożywienia różni się w zależności od tego czy jest pochodzenia zwierzęcego czy roślinnego. Ale ja jestem amatorem więc nie będę się klócił ze specjalistą
  • Odpowiedz
@bodeinebrazy: Greatone to o wiele mniejsza firma w porównaniu do reszty i z tego co widać to jest okrojona z wszystkiego co niepotrzebne powodującego koszty i jadą po prostu na tym że tanio. Surowiec biorą raczej na pewno z innego źródła niż reszta i na dodatek skupują część z krótką datą co na pewno dodatkowo zbija im koszty. Część różnicy cenowej na pewno wynika z tego że reszcie firm nie zależy
  • Odpowiedz
  • 0
@Dizel_AHTUNG: według tego co mają napisane na stronie, surowiec do izolatu mają ten sam co KFD, czyli volaca.

No różnica w cenie WPC między powiedzmy Trec'iem i Olimpem, a KFD i SFD wynosi nawet do 30zl, a co do jakości KFD żadnych wątpliwości nie ma, więc można z kosztami znacznie zejść i wciąż sprzedawać dobry produkt. Jednak sprzedawanie izolatu dosłownie 2 razy taniej niż KFD (Great One 5pln/100g, KFD (11pln/100g), i
  • Odpowiedz
@bodeinebrazy: W naszym społeczeństwie często panuje przekonanie, że jak cos jest tanie, to jest od razu złe, a to nie zawsze jest prawda.
Żeby to rzetelnie ocenić, musiałbym znać źródło surowca albo miejsce produkcji, a tym się, na razie "producent", z tego, co wiem, nie chwalił.
  • Odpowiedz