Wpis z mikrobloga

Siema,

Dzisiaj przedstawie wam kilka argumentów, dlaczego wyglądanie jak ludzki byk rozpłodowy nie musi być celem każdego faceta uczęszczającego na siłownie

1. Efekty zdrowotne, które dają trening siłowy można uzyskać już przy treningach 3x 25 min lub 2x40 min tygodniowo

2. Bez ciśnienia na czas i w swoim tempie, można utrzymywać stałą sylwetkę i nikt ci karnetu na siłownie nie zabierze. Pic related - od 5 lat wyglądam prawie tak samo z wachaniami masy +/- 2 kg w zależności od pory roku i humorów. Dziewczyna ze mną nie zerwała, koledzy się ze mnie nie śmieją

3. Istnieje coś pomiędzy byciem szczypiorem, a typem co nie może się podrapać po plecach. Można trenować dla tego słynnego lekkiego zarysu i czuć się dobrze, a ludzie będą zwracać uwagę na to, że dbasz o siebie i sylwetkę (nawet z taką jak mam ja, wszystkie ciuchy wyglądają na tobie lepiej). Nie każdego celem jest #!$%@?ć jak najwięcej mięśnia na bombie i dostać wylewu przed 50, żeby móc się wyprężyć przed innymi baleronami na zawodach, w szatni czy na dyskotece w remizie co piątek.

Nie przykuwaj uwagi do #!$%@? typów, dla których chodzenie na siłownie jest sensem życia, i rób tak, żebyś się czuł dobrze. Dobre spanko i dieta jest najważniejsza w tym wszystkim.

#mikrokoksy
#sterydy
#pokazforme
#silownia
#dieta
#mirkokoksy
Davn - Siema,

Dzisiaj przedstawie wam kilka argumentów, dlaczego wyglądanie jak ludz...

źródło: image (25)

Pobierz
  • 121
@Davn bardzo dobrze piszesz, mam podobną filozofię. Ale zwróć uwagę, że większość tych "byczków" ma schizę na punkcie swojego wyglądu i muszą być coraz więksi. Wkładam to zjawisko w podobną kategorię problemów psychicznych jak bulimia lub anoreksja - skrajne przypadki ciężko nazwać zdrowymi. Brak możliwości podrapania się po plecach lub przyłożenia telefonu do ucha uważam raczej za rodzaj kalectwa niż cel do osiągnięcia. Jeśli przebiegnięcie kilkuset metrów kończy się zadyszką lub stanem
@Davn
Pijesz do postu lewusa który miał rację - i mówię Ci to jako osoba która nie koksuje, bo wyglądam naturalnie i normalnie.
Chodzi o ludzi którzy chodzą na siłownię poćwiczyć i dziwią się, że nie ma efektów, przy planach z dupy i brosplitach, osobach które nawet się na tym treningu nie zmęczą ani nawet nie podniesie im się tętno :)
Można trenować minimalistycznie i fajnie wyglądać - polecam kanał Jwffa Nipparda,
@Davn: Zgadzam się z Twoim zdaniem, natomiast uważam, że warto w miarę możliwości cisnąć naturalnie i starać się też przy okazji poprawiać systematycznie sylwetkę. Natomiast docelowy wygląd to już kwestia prywatnego poczucia estetyki.
Osoby które mówią, że w ubraniach nie widać po takiej osobie że ćwiczy a sami wyglądają jakby po prostu byli grubi :) Bo nikogo nie obchodzi, że potraficie siąść z 300kg na plecach wyglądając przy okazji jakbyście nie
@Davn

z jednej strony zgadzam się z Tobą w 100%

Z drugiej siłownia to mój sens życia xD

Uwielbiam to robić, sprawia mi to ogromna frajdę. Nie potrafię robić treningów krótszych niż 2h, nie czuł bym też ich efektownosci. Mam straszny ból dupy, że ostatnio mogę ćwiczyć tylko 2 razy w tygodniu. Uwielbiam ciężki #!$%@?ć, jak tylko mam siłę i nastrój.

Ćwiczę od 15 lat. Ważę 83kg mam 188cm wzrostu. Maxymalnie ważyłem