Wpis z mikrobloga

Coraz poważniej zaczynam myśleć o Audi TT 8J. Co myślą specjaliści?

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #samochody #logikaniebieskichpaskow #audi
Antibambino - Coraz poważniej zaczynam myśleć o Audi TT 8J. Co myślą specjaliści? 

#...

źródło: Audi-TT-8J

Pobierz

Co myślicie o Audi TT?

  • Stewardesa płakała jak sprzedawała 12.5% (14)
  • Najważniejsze, żeby twojemu chłopakowi się podobał 33.9% (38)
  • Kozacka taczka, jeździłbym 20.5% (23)
  • Męskich nie było? 13.4% (15)
  • Są lepsze lekarstwa na kryzys wieku średniego 19.6% (22)

Oddanych głosów: 112

  • 20
@Antibambino: Szczerze, nie uważam żeby Audi TT było złym autem, ale mi osobiście jakoś nigdy się nie podobało, ale to może dla tego, że wolę sedany. Poza tym nie wiem jakoś turbo nie przemawia do mnie koncept robienia takiego samochodu przez Audi bo Audi kojarzy mi się z czymś wygodnym, czymś czym dobrze się jeździ, ale czymś nudnym jednocześnie tak naprawdę.
@Antibambino: Też żeby nie było, bo może się źle wyraziłem. Dla mnie premium w Audi zaczyna się od modeli A7 w górę bo patrzenie na A6 psują mi jeszcze te wszystkie używki które kupują jacyś 40-50 letni panowie w t-shirach philipa pleina. R8 to wiadomo, że w ogóle jest inny poziom samochodu od jakiegoś TT zwłaszcza ta nowa generacja wygląda kozacko.
@Cztero0404: Ja rozważałem nawet Q7, ale w międzyczasie pojeździłem trochę po Wrocku i stodoły odpadają. TT nie jeździłem, ale myślę, że śmigałoby się jak gokartem. (ʘʘ) Raczej nie kupię, bo jednak przydałby się większy bagażnik, ale tak jak początkowo uważałem ten samochód za pedalski/damski, tak teraz bym jeździł.
@Antibambino jezdzilem kiedyś 8j z 2008 z 2.0tfsi porobionym na 270, quattro, DSG i zawieszeniem RS. W takim setupie to ważyło jedynie 1350kg i szło jak #!$%@? i to nie tylko na wprost. Zawieszenie mimo twardosci spokojnie dawało radę jako daily (nie był to pingpong jak przykładowo ford fiesta st). Z przodu dużo miejsca do podróżowania. Z fajnych rzeczy fotel opuszczal się praktycznie do podłogi. Do tego dobrze się prezentował na żywo,
@dlaczego_michau: Hehe, cabrio w Polsce? Zdecydowałem się na samochód przede wszystkim ze względu na jesień, zimę, wiosnę, czyli tych 9 #!$%@? miesięcy. Cabrio to opcja co najwyżej na drugi czy trzeci samochód, a mi musi wystarczyć jeden do wszystkiego.
@Antibambino: Miałem styczność z pierwsza i druga generacja. To są fajne autka ale trzeba mieć świadomość ze to tak naprawdę dwu osobowe auto no i pytanie czy zima i nasze drogi nie będą zbyt dużym problemem. Ogólnie zastanawiam się czy nie lepiej poczekać na 3 generacje.
dwu osobowe auto


@konrado86: Nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego, a już na pewno nie planuję mieć gówniaków, więc jak tylko (ewentualny, bo na razie też nie mam) pies się zmieści na tylnej kanapie, to mi wystarcza. Ale raczej nie kupię, bo to naprawdę jest mydelniczka dla stewardesy. Jak widzę czasem w takiej tetetce podstarzałego gościa z piwnym brzuchem, to nie wygląda to dobrze, choć on sam pewnie ma większą frajdę z
Antibambino - >dwu osobowe auto

@konrado86: Nie zamierzam zmieniać stanu cywilnego, ...

źródło: image;s=2048x1360

Pobierz
@konrado86: Co konkretnie masz tu na myśli? Sprawdziłem i jest 9 mm mniej prześwitu od tego, który chcę kupić. Jednocześnie mało i dużo. We Wrocławiu to naprawdę może robić różnicę. Jak zaczynałem szukać samochodu (to mój pierwszy), to myślałem, że jest w czym wybierać, a z czasem, jak zawęziłem kryteria wyszukiwania, to wręcz nie jestem w stanie kupić samochodu w okolicy, tylko muszę jechać np. 300 km.
@Antibambino Co do pierwszego to ze jest niski i nie każdą droga się nadaje. Co do drugiej części fakt fajne egzemplarze są zawsze daleko. Ewe. sprowadzić z zagranicy. Choć z drugiej strony w PL masę ludzi ma jakieś Lamborghini lub Ferrari żyją i jeżdżą.