Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: Wrocław, 14l/100km. Jazda dynamiczna, ale zaznaczam, że nie mam przez to na myśli stylu Perettiego. Jeżdżąc spokojnie po mieście wychodzi 11-12.
  • Odpowiedz
  • 1
Szkoda, ze w bmw nie ma już srebnego lakieru, ale ten też piękny i wnętrze pasuje super! Moje pierwsze autko to cudnie zielone e36 coupe, 2litry, rzędowa szóstka, jak to pięknie brzmiało na obrotach...echhh fajne wspomnienia...
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Jazda głównie w centrum. Nie przekłamuje jakoś bardzo. Nie chce mi się zawsze sprawdzać, ale parę razy z ciekawości sprawdziłem i wyszło 10.3 względem komputerowego 10.1 i 13.5 względem komputerowego 13.2, więc w miarę powtarzalne odchylenie. Nie do końca wiem co Cię w tym szokuje. Spalanie raczej wyższe od średniej segmentowej, ale bez szału. Dla porównania w podobnych warunkach Golfem IV 1.4 75KM robiłem w mieście jakieś 10l/100km, bo tego
  • Odpowiedz
  • 2
@marcez

Szkoda, ze w bmw nie ma już srebnego lakieru, ale ten też piękny i wnętrze pasuje super! Moje pierwsze autko to cudnie zielone e36 coupe, 2litry, rzędowa szóstka, jak to pięknie brzmiało na obrotach...echhh fajne wspomnienia...


Był do wyboru w standardowej palecie taki kolor, Skyscraper Grey, też całkiem niezły
Wygrywzwyboru - @marcez
Szkoda, ze w bmw nie ma już srebnego lakieru, ale ten też pię...

źródło: temp_file580614810577168324

Pobierz
  • Odpowiedz
@JC97: ale mówimy o stelvio 280KM? Nie ma opcji by przy tych gabarytach mieć takie spalanie, no chyba że tak jak tamten ziomuś startujesz spod miasta i część spalania masz np z obwodnicy. Albo jeździsz tylko obwodnica śródmiejską poza godzinami szczytu xD
  • Odpowiedz