Wpis z mikrobloga

Kumpel ma Gulie 2.0, 280km, po mieście pali mu 16 litrów a on na prawdę jeździ spokojnie


@Wygryw_z_wyboru: Albo nie jeździ spokojnie, albo coś ma #!$%@? w samochodzie, bo w Stelvio 280KM nawet jak mam ochotę pojeździć jak debil to czasem dobijam najwyżej do 14. Zresztą w Alfie nie-Quadrifoglio nie pokazuje nic ponad 15l/100km (nie, nie rozumiem dlaczego).
Albo nie jeździ spokojnie, albo coś ma #!$%@? w samochodzie, bo w Stelvio 280KM nawet jak mam ochotę pojeździć jak debil to czasem dobijam najwyżej do 14. Zresztą w Alfie nie-Quadrifoglio nie pokazuje nic ponad 15l/100km (nie, nie rozumiem dlaczego).


@JC97: no ale wy mówicie o jeździe poza miastem, bo w dużym wojewódzkim mieście, gdzie na każdym skrzyżowaniu masz światła to 16 litrów to normalne spalanie w 2 litrowej benzynie w
@bylem_zielonko: Mówię o jeździe jak debil po mieście. W trasie 14 to mi wyszło jak chciałem spróbować najszybciej jak się dało pokonać trasę Wrocław-Katowice, czyli gdzie można było gaz w podłogę i wyszła średnia jakoś 160km/h.
@bylem_zielonko: Jeśli chodzi o miasto to mówię o jeździe w ciągu dnia, wiadomo że nie #!$%@? na 100%, bo to jednak miasto, ale dynamiczne ruszanie spod świateł, itp. Jeśli chodzi o trasę to mówię, że 14 w trasie to przy niedorzecznym pałowaniu.