Wpis z mikrobloga

@bylem_ziel onko: Tak, Stelvio 280KM, mówię o starcie w centrum i kręceniu się raczej w obszarze w obrębie obwodnicy śródmiejskiej (Grabiszyn, Popwice, okolice rynku). Tryb D. Naprawdę nie ogarniam co Cię w tym szokuje, bo moje wyniki są powyżej średniej segmentowej - X3, Q5 i GLC palą na pewno mniej, nie wiem jak pozostali.
Co jest w dupe? Czemu teraz wszyscy mówią o nowej m3? A najbardziej to chyba o wersji touring. Taki kot?


@Chris_Karczynski: M3 touring jest jak popularna modelka (bynajmniej nie instagramowa). W teorii każdy chciałby posiadać (choćby na chwilę), ale jak się zastanowić pod kątem praktycznym, to jest ogrom wad lub ładniej mówiąc, kompromisów.

M340i, to taka dziewczyna z sąsiadztwa, która dba o siebie, mogłaby zostać modelką, jednak nie taką drogę w
@Mehaty

@Wygryw_z_wyboru: nigdy nie zrozumiem czemu BMW zmieniło system oznaczeń silników, kiedyś 340i to by oznaczało benzyne 4.0 litra. Teraz to w sumie hgw co to ma pod maską.

Nawiasem to ciekawe skąd wziął na to pieniążki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


brzmisz jak mój stary xD

a tak na serio też nie wiem, pewnie ktoś im wyliczył że w ten sposób więcej zarobią
nigdy nie zrozumiem czemu BMW zmieniło system oznaczeń silników, kiedyś 340i to by oznaczało benzyne 4.0 litra. Teraz to w sumie hgw co to ma pod maską.


@Mehaty: Pewnie dlatego, że jak u każdego innego producenta gama składa się teraz z 2-3 silników w różnych wariantach mocy, z których robi się parę razy tyle wariantów. Zwykła trójka ma silnik 2.0 w 3 wariantach mocy, czyli zgodnie z Twoim rozumowaniem wszystkie powinny