Wpis z mikrobloga

hej, miesiac temu zwazylam sie i zobaczylam na wadzę druzgocące mnie 74 kg. nie powiem bylam w szoku, bo dla mojego wzrostu (168) jest to juz spora nadwaga. od razu od tamtego dnia zaczelam liczyc kalorie i trzymalam sie ściśle około 1500 kcal dziennie, wszystko liczylam poprawnie z wagą(czasem jadłam nawet mniej niż to), cwiczylam 2/3 razy w tygodniu
dzisiaj wchodzę na wagę a tam 73,6 kg. Czyli wychodzi na to ze przez miesiąc schudłam jedynie 400 gram. jak to jest możliwe? bo nie powiem jest to demotywujące, zawsze czytalam ze ludzie z nadwagą na początku bardzo dużo chudną, nawet pół kg tygodniowo, a tu nawet nie pół kg w miesiąc, co robię nie tak?
#dieta #redukcja #odchudzanie ##!$%@?
  • 24
@smolldaisy: To nie jest wbrew pozorom takie trudne. Odżywka białkowa o 20:00 potrafi zaspokoić uczucie głodu przed snem. A rano do 10:00 czy 12:00 pomaga kilka kaw :)
Ograniczenie węglowodanów ma dobry wpływ na uczucie głodu.
I to co wg mnie najważniejsze. Nie można się z tym wszystkim spinać. Jeśli dzisiaj, albo nawet przez kilka dni pod rząd nie uda się utrzymać diety to nie należy się przejmować tylko próbować dalej.