Wpis z mikrobloga

@Kasahara: To ciekawe akurat, bo z tego co piszesz to wyglada na to, ze ja sam dobrze odpowiadam na TRT. I tak wzialem w sumie typa co wydawalo mi sie, ze jest to realne. Na subreddicie /r/testosterone maja znacznie lepsze przyrosty, po krotszym czasie i sie zarzekaja, ze na samym tesciu xD Mimo, ze to nie juz dawki trt to i tak beka, tutaj gosciu twierdzi ze 400mg/ tydzien lecial i
@Poemat: Przyspiesza regenerację wiec jestes w stanie 2 tygodniu wcisnac więcej treningow niz bez. To jest potwierdzone i nawet dopuszczane przy kontuzjach w niektorych dziedzinach zeby sportowcy mogli szybciej dojsc do zdrowia (w trakcie startów znow nie moga nic brac wiadomo). Ponadto duzy plus u mnie o ktorym sie malo mowi to taki że brak snu / mala ilosc snu u naturali #!$%@? tescia i #!$%@? samopoczucie w dzien i ochote
@jegertilbake: no zwiększa, ale w superfizjologicznyych ilościach. Właśnie według badań jest wyraźnie wiele razy potwierdzone jak @Poemat pisze, ze tempo budowania masy mięśniowej jest identyczne w przypadku osób z niskim i wysokim testosteronem. Mogą się oni różnić jedynie masą mięśni początkową, jeśli od dziecka ktoś miał niedobory i podczas dorastania nie wszystko się wykształciło jak powinno łącznie z mineralizacją kości, rozwojem gonad. Jednakże jeśli zaczyna osoba z niskim testosteronem siłownie np.
@jegertilbake: To chcąc trzymać poziom w temacie który sam założyłeś wyraź trochę wiecej szacunku do osób, które poświęcają swój czas żeby Ci odpowiadać i trzymać z Tobą poziom konwersacji a nie zlewać ciepłym moczem. Po ch*j wtedy takie posty ;)
@Poemat: Wkleje screena z linkami do badan, ktory wyglada nawet jakby nie byl twojego autorstwa to slaby effort, przeczytanie tego zajmuje sporo wiecej czasu niz wrzucenie obrazka w 30s, to wcale nie jest wysoki poziom dyskusji, bo moge ci powklejac linki z przeciwstawnymi badaniami.

Poza tym oczekujesz, ze bede ci odpisywal przez sen?

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12670837/

"We conclude that T-induced muscle fiber hypertrophy is associated with an increase in satellite cell number, a
@jegertilbake: Przepisanie chociażby z dwóch pierwszych przeze mnie podrzuconych badań ciągu kilku cyfer to 10 sekund roboty, w czym problem?

Poza tym oczekujesz, ze bede ci odpisywal przez sen?


Tak, bo wchodzę z "mocnym contentem" a Ty masz to w dupie jak typowy wykopek ;)

Teraz Twój błąd, nie tylko Twój ale ogólnie ludzi, którzy nie są zbytnio zaznajomieni ze środowiskiem akademickim - czytacie tylko abstracty.

Badanie 1:

In this study,