Wpis z mikrobloga

#pokazrower #rower #gravel #cannondale #rowerowetrojmiasto #veloport #wszedziecarbon ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przedstawiam Państwu mój jedyny rower na rok 2023 mimo prawie nieograniczonych możliwość że względu na pracę w dobrym sklepie rowerowym.

Topstone Carbon w specyfikacji G2. Od razu wjechała sztyca Token karbon i koła DT Swiss PRC 1400 na 240stkach. Plus opony 44C jeszcze pójdą w mleko. Wtedy waga wskaże poniżej 9 kg, tak strzelam . Aktualne jest 9.7 ze szpejem.
SkwarSki - #pokazrower #rower #gravel #cannondale #rowerowetrojmiasto #veloport #wsze...

źródło: temp_file.png6225042485064203999

Pobierz
  • 12
@Elessar wiesz co nie jestem pewien tych kół tzn dokładnie modelu obręczy. jak zmieniałem gumy to nie było żadnego problemu. One są zwykłe nie hookles co mi robi, bo ten rower 2-3 razy w roku służy jako szosa. Dzięki za dobre słowo.
prawie nieograniczonych możliwość że względu na pracę w dobrym sklepie rowerowym


@SkwarSki: bez przesady, pewnie masz dostęp do kilku marek, ale to daleko od nieograniczonego :P

Szerokości, ten tylny system rzeczywiście tłumi nierówności? I jak ci się widzi ten system pasków w ramie? Wydaje mi się, że schowek w ramie byłby lepszym (i bardziej estetycznym) rozwiązaniem.
ale marki nieliche polygon/NS/Kellys/Accent


@SkwarSki: no faktycznie kozaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak czuć ten zawias w terenie? Daje to coś? Kurde czaiłem się na ten sam model bo wydawało mi się że TT jest bordowe, a na Twoim zdjęciu faktycznie różowo-fioletowe : / eh zostanę jednak przy różana droga powrotna.