Wpis z mikrobloga

ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm (sam w sobie) a właśnie #fobiaspoleczna jest zdecydowanie najgorszym i najbardziej okaleczającym życie gównem

depresje sresje bordery bipolary schizoidy psychopatie z tym wszystkim ludzie potrafią prowadzić w miarę normalne życie a już zwłaszcza społeczne
brzydal o ile tylko jest dynamiczny i wygadany w końcu zainteresuje jakąś kasię czy monikę
nawet autystyk przy odrobinie szczęścia\* może mieć w miarę udane życie towarzyskie a nawet babę
o ile tylko właśnie nie ma tej #!$%@? fobii społecznej\* i jest względnie dynamiczny to odnajdzie się na jakimś pyrkonie czy innym zlocie tramwajofilów może nawet wpadnie w oko jakiejś aspijce i będą żyć razem długo i szczęśliwie koniec

a socjofobik?
zawsze wszędzie w każdym możliwym środowisku typu szkoła praca czy kurs szydełkowania będzie siedział cicho w kącie i przyglądał się jak ludzie dookoła normalnie rozmawiają śmieją się nawiązują znajomości po prostu żyją
nigdy nigdzie nie rozepchnie się łokciem nie zawalczy o swoje
w szkole nigdy nie pójdzie na żadne kółko naukowe nie weźmie udziału w żadnym evencie nie zaangażuje się w żadną inicjatywę nie zrobi nic co wymagałoby jakiegokolwiek wychylenia się i narażenia na bycie ocenianym
z szukaniem pracy też powodzenia przy totalnym braku wiary w sb i swoje kompetencje oraz skrajnym totalnie paraliżującym lęku przed odrzuceniem albo ww byciem ocenianym
w sumie to nawet samo głupie chodzenie do szkoły nie jest wcale takie oczywiste bo niektórzy i tego za bardzo się boją
wieczna przewlekła permanentna samotność izolacja osamotnienie
zawsze wszędzie wszystko sam sam sam sam sam sam i sam
w nikim wsparcia w nikim pomocy w nikim porady w nikim pocieszenia radź sobie ze wszystkim sam rób wszystko zawsze i wszędzie sam
można niby próbować to leczyć ale trzeba by najpierw znaleźć odwagę żeby wgl zgłosić się po pomoc xd co może być truuuuuuudneeeeeee (i wcale nie daje gwarancji poprawy)
internet? no niby fajne miejsce dla #!$%@? ale aktywnie udzielają się (że nie wspomnę o nawiązywaniu znajomości) i tak tylko ci dynamiczniejsi a takie true spierdoxy boją się nawet odezwać i tylko czytają xd ;//

#damskiprzegryw przy odpowiednim stopniu wycofania też nie jest problemem (w sensie jest jak najbardziej realny czyli jest problemem xd) bo wbrew czarnoczopkowym teoriom wokół mocno wycofanej szarej myszki wcale nie skacze wianuszek adoratorów/bankomatów i może ona prowadzić zupełnie totalnie piwniczny żywot obarczony dokładnie tymi samymi problemami jakie opisałem w poprzednim akapicie (aczkolwiek w przeciwieństwie do chłopa ma jakieś tam niezerowe szanse że znajdzie się rycerz na lśniącym koniu chcący ją ratować)

\*tzn jeśli jakimś cudem nie byli gnojeni prześladowani i niszczeni w okresie kiedy kształtuje się psychika
ciężko o to w tym #!$%@? świecie mając autyzm i nie mam totalnie pojęcia jak to robią no ale zdarzają się takie przypadki

#przegryw #blackpill ##!$%@? #osobowoscunikajaca #nerwicalekowa #zaburzenialekowe #zaburzeniapsychiczne #psychologia #psychiatria #gownowpis #oswiadczeniezdupy #przemysleniazdupy #takaprawda
Chodtok - ostatnio chłop doszedł do wniosku że to jednak nie krzywa morda czy #autyzm...

źródło: comment_1670340172g7sIcFIiSBRghyvwJwx9aQ.jpg

Pobierz
  • 71
@KalashnikovMirasnikov: Szkoda, że się nie da zamienić miejscami i nie możesz pożyć jako ja i założyć tindera jako ja, już widzę te tłumy zainteresowanych mną sensownych mężczyzn w moim małym mieście xD Ale serio, odpowiedz na pytanie: dlaczego ktoś miałby być zainteresowany średnio urodziwą kobietą, która nie potrafi rozmawiać z ludźmi i inni mówią o niej, że jest dziwna i zamknięta w sobie, skoro ma do wyboru ładniejsze i bardziej otwarte?
ale co wy mi tu o jakimś tinderze xd
ta laska po pierwsze była na tyle dynamiczna żeby:
-zdobyć pracę
-założyć tindera
-mieć kolegę który obczaja kto co jej wypisuje
lol

pisałem wyraźnie że

przy odpowiednim stopniu wycofania


zresztą nawet jeśli jest na tyle dynamiczna żeby mieć tinderka to co jej niby takiego daje ta (ewentualna) niezerowa liczba fuckboiów/spermiarzy zainteresowanych głównie zmoczeniem parówy xd

ja miałem na myśli świat realny i że
@choochoomotherfucker: Problem jest taki, że ty masz 200 par bezsensownych mężczyzn a ja 10-15 bezsensownych kobiet.

dlaczego ktoś miałby być zainteresowany średnio urodziwą kobietą, która nie potrafi rozmawiać z ludźmi i inni mówią o niej, że jest dziwna i zamknięta w sobie, skoro ma do wyboru ładniejsze i bardziej otwarte?


@choochoomotherfucker: Może dlatego, że jest więcej prawiczków niż dziewic? Może dlatego, że coraz więcej kobiet jest ekstrawertycznych a mężczyzn introwertycznych?
A nawet jak pozna sympatycznego chłopa, to chłop szybko ucieknie, jak zobaczy, jak się zachowuje czy jak żyje.


no jakiś n0rmik dynamiczniak pewnie tak
w takim przypadku rozsądniejsze byłoby celowanie w danonków

No tutaj się nie zgodzę, bo jeździłam na pociągi specjalne i nikogo tam nie poznałam.


nie powiedziałem że na 1000% albo że za pierwszym razem

@choochoomotherfucker:
@Chodtok: Napisałeś, że koło #damskiprzegryw nie skacze zazwyczaj wianuszek chłopów a prawda jest taka, że skacze tylko nie 150 jak do normalnej babki tylko 5-10-15. To, że istnieje sobie 1 taka urojona która tak nie ma to inna sprawa. Nie wiem nawet na #!$%@? facebooku jak wstawisz zdjęcie babki na wózku z brakiem zębów to zleci się 5 staruchów co zaczną ją pocieszać i takie są fakty. Jako mężczyzna powinieneś to
no i #!$%@? jej ze spermienia tych bezzębnych staruchów xD (jeśli sama nie jest bezzębną staruchą szukającą bezzębnego starucha)

Napisałeś, że koło #damskiprzegryw nie skacze zazwyczaj wianuszek chłopów a prawda jest taka, że skacze tylko nie 150 jak do normalnej babki tylko 5-10-15


no bo nie skacze xD
jeszcze raz:
ja piszę o prawdziwym życiu i miejscach typu szkoła/praca a nie liczbie par na tinderku lol

@KalashnikovMirasnikov:
ja piszę o prawdziwym życiu i miejscach typu szkoła/praca a nie liczbie par na tinderku lol


@Chodtok: W szkole pewnie z 80% nie ma żadnej atencji a w pracy to pewnie już w promilach można liczyć w takim razie twój post ma jeszcze mniej sensu niż sądziłem.
Może jeszcze nie zauważyłeś ale mamy 2022 to już nie czasy jak ludzie się poznają na mszy czy w sklepie.
Głównie to imprezy, miejsca
ale co ty #!$%@? xd
ma 100% sensu
myszka socjofobiczka będzie siedzieć sama cicho wycofana
nikt do niej nie podbije ani tym bardziej ona do nikogo
nie pozna nikogo ani w szkole ani w pracy ani na imprezie ani przez znajomych (bo nie ma znajomych) ani ogólnie w żaden normalny sposób
rano na zajęcia po zajęciach prosto do domu i tak codziennie (oprócz weekendów bo w weekend w ogóle nie wyjdzie z
@Chodtok: Nigdzie nie napisałem, że a) takie kobiety nie istnieją b) takie coś jest normalne możesz nie manipulować? Po prostu odniosłem się do twojej wypowiedzi, że jak kobieta jest wycofana to już nie skaczą więc zrozumiałem, że ci chodzi o ludzi, którzy jakiekolwiek chęci zmiany mają.
Jak ma ktokolwiek skakać jak o jej istnieniu nie mają pojęcia. Po prostu chciałeś popełnić jakiś głupi wpis o tym, że olaboga ludzie zamknięci w
Problem jest taki, że ty masz 200 par bezsensownych mężczyzn a ja 10-15 bezsensownych kobiet.


@KalashnikovMirasnikov: Mmm, spermiarze, ruchacze, sebki plus faceci, z którymi zwyczajnie się nie dogadam - więc co mi po tych parach? I chyba raczej 20, a nie 200, pisałam, że mieszkam w małym mieście. Zresztą - przykro mi, ale tak naprawdę to, co sobie uroiłeś o szarych myszkach, nie ma żadnego znaczenia, bo ja wiem, jak moje