Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy
#silownia
#suplementy
Siemka wróciłem na siłownie po 2 latach przerwy. Niestety jestem niecierpliwy i chciałbym szybko robić progres więc chciałbym też zaopatrzyć się w suple - niestety kreatyna odpada ze względu na to że szybko po niej lecą u mnie włosy.
Co zamiast niej wybrać? Cytrulina będzie ok? Totalnie na suplach się nie znam, nigdy nie stosowałem mój cel to zrzucenie 2kg, przybranie masy mięśniowej i obniżenie body fat. Kupiłem ALCAR i co jeszcze można byłoby dorzucić? (teść i inne tego typu odpadają - aż tak bardzo nie chce ingerować)
2) Trening fbw, w sumie tak chodzę po siłowni i idę tam gdzie wolne miejsce - byleby poćwiczyć. Macie może jakiś dobry plan FBW aby być bardziej świadomym po co się przyszło i jakie ćwiczenia warto w ten dzień wykonać? Byłbym wdzięczny gdybyście podrzucili gotowe uniwersalne plany
Pozderki
  • 10
  • Odpowiedz
@Wojtegs: suplami przyspieszysze progres o cały miesiąc w perspektywie kilkunastu miesięcy sumiennej i właśnie cierpliwej pracy. Nawet kłucie dupska niespecjalnie pomoże przy takim podejściu...
  • Odpowiedz
@Wojtegs: to weź się za porządny trening i dietę. Z tego co napisałeś, to nawet bez planu ćwiczysz, więc efekty zobaczysz szybko, jak ogarniesz jakiś gotowy i polecany plan z internetu. Zadziała szybciej, niż gówno suple
  • Odpowiedz
@Wojtegs: wbrew pozorom suple bardzo mało dają. Może 1-2%. 98% to dobra dieta i rozsądne treningi. Jeżeli chodzi o plan to na początek polecam FBW sakera. Tutaj masz darmowy ebook z tym planem: https://wkdzik.pl/ebook-fundamenty-odzywiania
Z tymi wypadającymi włosami to bardzo dziwne i mało realne mi się wydaje. Nie słyszałem, żeby na kogoś tak działała kreatyna :D
  • Odpowiedz