Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DzonySiara: w sumie ciekawe, po kilku aukcjach typu "#!$%@? biznesmen w nowiutkimi BMW" ludzie może trochę się przestraszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co wy na to?


@DzonySiara: Juz dzisiaj na wypoku na ten temat dyskutowalem. Uwazam to za debilizm.

Zanim mnie zlinczujesz przesledz moja wymiane z dan z mirkami do konca.

Chyba nie przesledzisz bo ktos chyba skasowal jak zobaczyl argumenty :P

W skrocie:

Z samochodu moze korzystac np zona dojezdzajac do pracy. Niekoniecznie musi mieszkac w rejonie gdzie zbiorkom ogarnia temat. I co ma teraz zrobic? Kupic na szybko nowy samochod czy
  • Odpowiedz
Z samochodu moze korzystac np zona dojezdzajac do pracy. Niekoniecznie musi mieszkac w rejonie gdzie zbiorkom ogarnia temat. I co ma teraz zrobic? Kupic na szybko nowy samochod czy sie zwonic z pracy?


@gorzki99: Jak auto będzie wspólne to nie zabierają.
  • Odpowiedz
Chciałeś odpowiedzi to ją dostałeś. Nie moja wina że nie jest zgodna z twoją wizją ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PatologiiZew: Wizja?

Ogarniasz ze to ze koles stracil auto implikuje to ze jego zona nie ma jak do roboty dojezdzac i musi sie zwolnic?

Zostala ukarana pomimo ze nic nie zrobila. Fajne to prawo.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Jeśli to będzie wspólne auto to nie zostanie zabrane. Jeśli to będzie jego auto to o co chodzi? xD
Wystarczy wpisać członka rodziny albo jeździć jak człowiek i nie chlać.
Piłeś? Nie jedź. Polecam.
  • Odpowiedz
szkoda że nie dotyczy to #!$%@? pijaków na tirach


@Guwno_Enjoyer:
ale czytać ze zrozumieniem to potrafi? :)
kara w równowartości auta (lub zestawu)

Zostala ukarana pomimo ze nic nie zrobila. Fajne to prawo.


@gorzki99:
udostępniła auto komuś skrajnie nieodpowiedzialnemu, a co? xD
  • Odpowiedz
Wystarczy wpisać członka rodziny albo jeździć jak człowiek i nie chlać.

Piłeś? Nie jedź. Polecam.


@PatologiiZew: Tutaj sie calkowicie zgadzam. Szkoda tylko ze nie rozmiesz o co mi chodzi. Piles nie jedz - pelna zgoda.

Piles i jedziesz to masz byc ukarany. NIekoniecznie nalezy za to karac innych.

Koles ma prawko 30 lat. I ma znizki. Wiec bierze auto na siebie bo zona zrobila prawko 2 lata temu i nie ma
  • Odpowiedz