Wpis z mikrobloga

nie zastanawiałem się, ale tak, konfiskata własności złodzieja jest moim zdaniem ok


@stannis: No to tu sie wlasnie roznimy. Jakbys poscrolowal to bys znalazl jak caly czas mowie o legalnie nabytej wasnosci. I wspominalem o tym ze nie mam nic przeciwko konfiskacie nielegalnie zdobytej wlasnosci. Czyli PRAWIE to co napisales.

Podany przyklad dziupli wlasnie temu mial sluzyc. Koles ma stracic legalnie nabyta wlasnosc za to ze lamie prawo i posiada nieleganie
  • Odpowiedz
Ja nie. Bo odrozniam czym sa mandaty a czym jest wlasnosc prywatna.


@gorzki99: czyli idę do pracy, zarabiam pieniądze i te zarobione pieniądze to nie jest moja własność prywatna? xD
  • Odpowiedz
czyli idę do pracy, zarabiam pieniądze i te zarobione pieniądze to nie jest moja własność prywatna? xD


@stannis: Ale Ty trolujesz czy udajesz? Udawanie Ci calkiem niezle wychodzi.

Jesli nie rozrozniasz pieniedzy od srodkow ruchomych ktore LEGALNIE za nie nabyles to serio nie mamy o czym rozmawiac.

Podatki tez musisz placic swoja wlasnoscia prywatna. Jak nie zaplacisz to obligatoryjnie CI dom zabiora czy kaza zaplacic i conajwyzej zlicytuja jak nie zaplacisz?
  • Odpowiedz
Jesli nie rozrozniasz pieniedzy od srodkow ruchomych ktore LEGALNIE za nie nabyles to serio nie mamy o czym rozmawiac.


@gorzki99: ale odpowiedz na pytanie - pieniądze, które zarobiłem w pracy (LEGALNIE xD) to jest moja własność prywatna, czy nie? Proste pytanie, prosta odpowiedź, tak lub nie.
  • Odpowiedz
ale odpowiedz na pytanie - pieniądze, które zarobiłem w pracy (LEGALNIE xD) to jest moja własność prywatna, czy nie? Proste pytanie, prosta odpowiedź, tak lub nie.


@stannis: Odowiedz jest banalna. Tylko ze tak trolujesz ze nie rozrozniasz.

Wszystko co pozyskujesz legalnie jest Twoja wlasnoscia. Prywatna. Zarowno srodki platnicze (pieniadze) jak i dobra materialne (ktore zazwyczaj pozyskuje sie za srodki platnicze)

Ale skoro Ty nie widzisz roznicy pomiedzy srodkami platniczymi a dobrami
  • Odpowiedz
To co nastepne? Jak trafi Ci sie mandat to nie bedziesz go mogl zaplacic tylko Ci obligatoryjnie * laptopa wezma? Albo lodowke? Albo telewizor?


@gorzki99: ty masz 10 lat? przecież jak nie możesz/nie chcesz zapłacić mandatu to przychodzi komornik i zabiera ci telewizor xD co to za różnica, czy zabiera ci pieniądze czy tv, każda z tych rzeczy ma jakąś wartość.

Wszystko co pozyskujesz legalnie jest Twoja wlasnoscia. Prywatna. Zarowno srodki
  • Odpowiedz
Teraz dochodzimy do miejsca w którym robisz nieziemską #!$%@?ę z logiki


@stannis: Staram sie wyjasnic jak debilowi roznice pomiedzy srodkiem platniczym a dobrem materialnym.

Sam sobie odpowiedz kim jestes jesli nawet debil by ta roznice pojal.

End of topic.

A 99 to przypadkowa cyfra. Latwa do zapamietania dlatego uzyta. Ale nie zrozumiesz bo zeby to zrozumiec to potrzeba dodatniej inteligencji. Prezentujesz ujemna wiec nie masz szans zrozumiec.
  • Odpowiedz
End of topic.


@gorzki99: no nareszcie, czyli kończymy na tym, że przyznałeś, że pieniądze to własność prywatna, jesteś za mandatami, więc można podsumować - jesteś dokładnie za tym czego sprzeciwiałeś się w pierwszym komentarzu, czyli zabieranie własności prywatnej przez którą pośrednio cierpią inne osoby.

Hmm, znalazłem wykopka hipokrytę, który robi #!$%@?ę z logiki, nowe, nie znałem xDDDD
  • Odpowiedz
Hmm, znalazłem wykopka hipokrytę, który robi #!$%@?ę z logiki, nowe, nie znałem xDDDD


@stannis: A znasz takiego ktory nie rozroznia srodkow platniczych od nabytych dobr? Ten to dopiero odlatuje. Patrz jak fruwa....

Spojrz w lustro to poznasz.

Podstawowe pojecia no ale czego wymagac od trola? Raczej nie znajoomosci podstawowych pojec.

Swietnie bys sie odnalazl w czasach zanim wymyslono pieniadz bo nie masz zielonego pojecia do czego on sluzy.

Na szczecie inni
  • Odpowiedz
Spojrz w lustro to poznasz.


@gorzki99:czyli w jednym komentarzu piszesz, że jesteś przeciwko zabieraniu własności prywatnej, a w następnym jesteś już za zabieraniem własności prywatnej i twierdzisz, że to ktoś inny odlatuje? :D
  • Odpowiedz
no tutaj leci fikołek za fiołkiem u niego :D


@stannis: wiem, na szczęście musiałem odejść od kompa na trochę, ale uważam, że cała ta rozmowa z nim rozmowa była idiotyczna. Jak grochem o ścianę...
  • Odpowiedz
:czyli w jednym komentarzu piszesz, że jesteś przeciwko zabieraniu własności prywatnej, a w następnym jesteś już za zabieraniem własności prywatnej i twierdzisz, że to ktoś inny odlatuje? :D


@stannis: Ja #!$%@? (przepraszam za wyrazenie ale chyba inaczej nie zrozumiesz)

pieniadze sa wlasnoscia prywatna jesli je pozykales legalnie
Dobra materialne sa wlasnoscia prywatna jesli je pozyskales legalnie.

Ale to nie oznaca ze pieniadze to to samo co dobra materialne. NIe sluza temu
  • Odpowiedz
@gorzki99 napisales przydlugi wywod o tym czym wg CIEBIE sa pieniadze (i tutaj tez jest fajne pole do dyskusji, jesli bardziej oplaca mi sie oddac lodowke niz placic mandat to #!$%@? ci do tego czym zaplace ten mandat, bo moge zaplacic zarowno lodowka jak i pieniedzi xD).

No, ale niestety ten twoj wywod i tak nie zmienia tego, ze jestes za tym zeby konfiskowac wlasnosc prywatna za jazde po alkoholu.
  • Odpowiedz