Wpis z mikrobloga

Nigdy, nigdzie się nie chwaliłem to chociaż wam pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po lewo było jakoś 66-68kg, teraz 80kg

Staż licząc całościowo to jakoś z 1,5 roku. Z tym, że było tak, że ćwiczyłem pół roku, potem rok przerwy itd. Teraz bez przerw jest prawie 5 miesiąc.

Kalorii nie licze. Kurczaka z ryżem nie lubie:P Staram się w miarę możliwości dużo jeść. Zawsze na kolacje 2 serki wiejskie z bananem i białko z mlekiem przed samym snem.
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
Urban7735 - Nigdy, nigdzie się nie chwaliłem to chociaż wam pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po ...

źródło: comment_1667070165AyY8BlBr3t6hLPyGCXdRg4.jpg

Pobierz
  • 34
@Urban7735: Nie wypadną ci włosy to mit, normalnie polski testosteron z jelfy elegancko w dupe strzały albo w tricka tak jak ja brałem i jeszcze lepsza brodę będziesz miał, raz w życiu można a nawet trzeba bo w miejscu ustaniesz i będzie git wszystkie świnki z badoo i tindra twoje. Każda chce żeby ją silny cham porządnie wygrzmocił. A te suty to tak zwane gina ale to sie clomid na odblok
@albo_wutka_albo_buk: Absolutnie nie:P Jeśli naciągłem staż to raczej w górę, bo jak tak skrupulatnie policze to może nawet nie całe 1,5 roku by było całościowo + fakt, że te 1,5 roku stażu treningowego to jest rozciągnięte w czasie jakichś 4 lat, a powrót do formy też zawsze chwile trwa

Generalnie nigdy nie miałem większego %fatu jak teraz, cały czas jestem na masie i tylko mięśnie idą:P co bym nie jadł, słodycze,
Urban7735 - @albowutkaalbo_buk: Absolutnie nie:P Jeśli naciągłem staż to raczej w gór...

źródło: comment_1667075632JwDjduHc0CFqZrlzoKDDI2.jpg

Pobierz
@Urban7735: gratulacje, mam podobny issue bycia ektomorfikiem. Kiedy w koncu zaabralem sie za siebie zrobilem 60->76kg. Teraz trzymam mase ~70kg, ale malo czasu na poprawe tego. Jak nie ćwicze, pije alko i nie dbam o diete to chudne. Dzięki za wpis i motywacje. Mój plan jak już znajde czas to dobije 80kg w pol roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ajeeeee: Szewska klata:P Nadal pod prawym mięśniem piersiowym mam taką jakby dziurę, no i na środku, ale udało się to jakoś obudować mięśniami i nie jest najgorzej. Chociaż w necie niektórzy płaczą, że szewska klata to wyrok śmierci