Wpis z mikrobloga

  • 239
@Patrick_Cole4 Zamówiłem kiedyś w #!$%@? niesprzedawalnego towaru xD Klient chciał 21 sztuk towaru X, szef mi kazał podbić zamówienie do 24 żeby był na magazynie. Towar generalnie totalna nisza (stąd nie piszę co), sprzedawalność na poziomie 1-2 szt rocznie. Wbiłem na stronkę producenta, powrzucałem do zamówienia standardowe rzeczy no i 24 szt towaru X. Kwota jakaś duża wyszła, no ale #!$%@? tam, nic nie obudziło mojej czynności. Przesłałem do opłacenia, coś tam
@Patrick_Cole4: w sumie jakichs wiekszych przypalow nie mialem w robocie; raz mi spadł nowy telefon sluzbowy na podloge, #!$%@? sie szybka, ale ze tapeta byla dosyc ciemna, to bylo widac dopiero, jak sie wchodzilo w kontakty albo w opcje. niby nic wielkiego, ale to byl pierwszy dzien tego telefonu w naszej firmie xd
@Patrick_Cole4: pracuja w transporcie mialem klientke ktora pisala zapytania notorycznie

dostawa:
Adres, NIemcy

Zaladunek,
Adres, Polska.

No i sie jeblem, wyslalem auto do firmy w niemczech w ktorej mial rozladowac towar zamiast zaladowac, #!$%@? pustych km, spina z klientka i praktycznie brak mozliwosci podstawienia auta zastepczego w tej cenie (ladunki z niemiec do polski sa tansze zwykle niz exporty). Syf jak #!$%@?, koniec wspolpracy z klientem bo sie ta jebnieta baba
@Patrick_Cole4: może nie ja ale kumpel z którym pracowałem miał do zamówienia kilkadziesiąt rur, kolan, dyfuzorów, trójników i innych elementów potrzebnych na robocie. Problem w tym, że podał wymiar w cm, a rzeczy z metalu wymiaruje się w mam xD Jak pojechałem na plac do firmy, która miała to przygotować to leżało w #!$%@? kolanek i innych mikro rzeczy. Zamiast instalacji na fi200 to mogliśmy wykonać i stalacje dla karłów na
@Patrick_Cole4 miałem przyszykować ścieżki pod wypalenie laserowe. Konstruktor źle oznaczył skalę a ja sprawdziłem tylko pobierznie wymiar, że jest odpowiedni rząd wielkości, bo skala na rysunku była 1:10 a tak naprawdę 1:20
3k w plecy a zarabiałem wtedy 2k na rękę
I dokładnie w tym samym czasie bo to jeden projekt był wysłałem detale z grubej blachy pod wypalenie a nie wiedziałem, że laser na grubej blaszy robi żłobienia i trzeba założyć