Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hangry: nie. Żonka od kilkunastu już lat (czyli hoho przed tym jak została moją żonką) nosi po prostu długie włosy. Raz na kilka miesięcy obetnie kilka centymetrów końcówek. Sama nie uważa, że wyglądałby dobrze w krótkich włosach, a ja to w pełni popieram. Natomiast z domu trudno będzie ją wyrzucić, bo dom jest przepisany na nią. A mieć przypał o włosy na komendzie albo w sądzie to ja dziękuję.
  • Odpowiedz
@Hangry: podobno matki obcinają włosy żeby dzieci jej nie szarpały za włosy ale chyba nie jest to regułą. Pewnie po prostu ścinają bo krótkie włosy wymagają mniej czasu na pielęgnację więc oszczędzają czas i kasę
  • Odpowiedz
musze Ci zdradzic sekret - kobity w pewnym wieku scinaja wlosy, bo po 25 r.z. wlosy zazwyczaj #!$%@? rosna, wypadaja i wygladaja niezdrowo (rozdajaja sie, sa suche itd.) ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiec jedyne co mozesz zrobic to tak jak faceci - #!$%@? na krotko i olac problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) twoja rada to mniej wiecej jak powiedziec do faceta "nie lysiej bo
  • Odpowiedz
@Hangry absolutnie nie jest wygodniej.
Właśnie przez wygodę moja żona zapuściła długie włosy.
Myje wieczorem. Rano tylko związuje kuca i wychodzi.
Gdy miała krótkie, to masę czasu traciła rano na ich poranne mycie i modelowanie.
  • Odpowiedz
@jamniczek_trailowy: Długie są niewygodne, bo się bardziej plączą, zaplątują się w pasek z plecaka/torebki, fruwają podczas wiatru, dłużej schną itp., pewnie o to chodzi, nie o układanie.

musze Ci zdradzic sekret - kobity w pewnym wieku scinaja wlosy, bo po 25 r.z. wlosy zazwyczaj #!$%@? rosna, wypadaja i wygladaja niezdrowo (rozdajaja sie, sa suche itd.)


@little_muffin: Pierwsze słyszę, widocznie moje włosy są jakieś dziwne, bo nie zauważyłam różnicy, a mam
  • Odpowiedz
jak facet mi kiedyś powiedział, żebym nie ścinała to ścięłam na złość. co wam nie pasuje? o co wam chodzi, wam facetom?


@37-164: Ja bym specjalnie tak powiedział, bo lubię krótkie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 12
Takie posty tylko udowadniają toksyczności facetów i potwierdzają, że myślenie o kobiecie, jak o własności, która nie możne o sobie decydować jest wiecznie żywe. Obrzydliwe. I wylewa się to w internecie, bo oczywiście żaden irl nie ma odwagi tego powiedzieć, bo by się jeszcze okazało, że kobiety mają w d... jego zdanie i ego spada. xD

Miałam mniej lub bardziej krótkie włosy przez jakieś pół życia jakby to podliczyć. Jakoś na atencję
  • Odpowiedz
O włosy trzeba dbać też, odżywki, równowaga PEH, odpowiedni sposób mycia i suszenia, tak by ich nie targać, hennowanie itp. Najłatwiej atakować włosy detergentami z SLSem przez X lat, a potem powiedzieć "no nic teraz to pozostaje tylko obciąć". Zamiast poświęcić trochę czasu i o nie zadbać. Ja sam mam dłuższe włosy, więc wiem co mówię, trzeba o nie dbać i tyle. Co do łysienia to na to również są sposoby, farmakologia,
  • Odpowiedz
To matka Muska? Dobra szprycha


@loczyn nie, ale podobna. To jakaś przypadkowa stara baba z blogu modowego jakiegoś faceta co fotografował modne stare baby w Nowym Jorku.
  • Odpowiedz