Wpis z mikrobloga

@janabanana: wyraziłam swoją opinię i nie jest to powód żeby mnie obrażać. Włosy do ramion nie są moim zdaniem jescze krótkie i sama takie mam. Jednak w rodzinie mam kobiety, które faktycznie mają bardzo krótkie włosy i przez lata zaobserwowałam, że muszą poświęcać dużo więcej czasu na stylizację niż ja... jasne, że są również krótkie fryzury, które nie wymagają długiego czasu na stylizację, jednak na prawdę mało kobiet decyduje się na
@Hangry: No jeżeli kobieta jest w związku to powinna w pewnym sensie uwzględnić opinię czy dany wygląd się facetowi podoba. Akurat dla faceta 5 cm a włosy do pasa to może być bardzo duża różnica i zwyczajnie może mu się nie podobać. No ale rozumiem że preferencje mężczyzn nic znaczą i trzeba im robić na złość ;) Porównywanie do łysienia jest nietrafione bo na to facet nie ma wpływu, ale jeżeli
@37-164: aż tak hardcorowo to nie tzn bez wyjebywania z domu ale nie chciałbym spotykać się z kimś kto robi mi na złość.
Trochę jeżdżę po świecie i spotykałem się z dziewczynami z różnych zakątków świata. Co zauważyłem to to, że chyba tylko u nas jest jakaś abberacja. Matka Polka to chyba typ kobiety, która musi tłamsić męża w domu. Ta sama wiedzę przekazuje córce, że jest najładniejsza, że jest księżniczka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hangry: omalo się nie rozstaliśmy :) A fryzjer który jej to zrobił/rekomendował dostał jedna gwiazdkę i piękna recenzje na Google i potem już nie chcieli jej przyjmować hehe. Nawet mam post o tym na Mirko duzo plosow dostałem :)
@molititi: częściowo znika - pokruszone, przesuszone włosy ciężko nawet rozczesać, codzienna pielęgnacja to szampon, odżywka, maska, serum na końcówki - mało kto ma czas na takie zabawy. Ścinając włosy na krótko pozbywasz się tego problemu. W pewnym wieku kobiety też mają już wyjebkę na bycie atrakcyjnym seksualnie. Jak pobędziesz w związku 20 lat, odchowasz dzieci to mi napisz czy dalej ci się chce wyglądać super atrakcyjnie i biegasz na siłownie 3