Wpis z mikrobloga

Takie posty tylko udowadniają toksyczności facetów i potwierdzają, że myślenie o kobiecie, jak o własności, która nie możne o sobie decydować jest wiecznie żywe. Obrzydliwe. I wylewa się to w internecie, bo oczywiście żaden irl nie ma odwagi tego powiedzieć, bo by się jeszcze okazało, że kobiety mają w d... jego zdanie i ego spada. xD Miałam mniej lub bardziej krótkie włosy przez jakieś pół życia jakby to podliczyć. Jakoś na atencję
@Niebadzlosiem:
1 - uwielbiam przykład z bajki, w której koleś, który ją kocha sam ścina jej nożem włosy żeby uwolnić dziewczynę od wpływu toksycznej macochy xD
2 - widziałam jedną [1] dziewczynę tak ściętą i wyglądała zajebiście, ale było widać, co robi. Ile Ty widziałeś tak ściętych kobiet?
3 - i mamy normalny przykład, obydwie fryzury są ładne i zadbane, nadal nie widzę sensu w porównywaniu fryzury z lewej do nie
stosuje to wszystko. Mężczyźni mają ładniejsze włosy z natury bo testosteron je wzmacnia, wyglądają grubo i zdrowo. Jak Ci wjadą zaburzenia/problemy hormonalne/zwykła starość to żadna równowaga PEH nie pomoże. Farmakologia też ma masę skutków ubocznych i powoduje poważne problemy zdrowotne.


@little_muffin: Okej, to zwracam honor i przyznaję, że nie miałem racji
Co ci mieli powiedzieć jak miałaś krótkie: Część Hania ale fatalna fryzura? Normalne, że nie chcieli urazić.


@WielkiNos Zazwyczaj jak się coś komuś nie podoba, to nie jest to pierwsze rzecz, którą komplementuje, tylko wybiera coś innego, albo w ogóle nie komplementuje. ;)

A nie dorabianie do tego jakichś ideologii o byciu własnością faceta.


Jak ktoś komentuje, że jego kobieta ma mieć długie, albo wypad, to tak jest to roszczenie sobie prawa
@Hangry: W dzisiejszych czasach gdzie kobiety zachowują się jak chłopy, ubierają się jak chłopy, pracują w tych samych zawodach co chłopy i pełnią te same funkcje społeczne co chłopy, to długie włosy i makijaż są chyba ostatnimi rzeczami po których można rozpoznać, że ma się do czynienia z kobietą. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciss: xd ja jestem bardzo wyrozumiala i w ogole nie przejmuje sie tym jak ubiera sie, jak pielegnuje mezczyzna xd nawet moze chodzic w mokasynach do dresow, facet swoim wygladam odpowiada za siebie nie za mnie, wiec wisi mi to
Jak ktoś komentuje, że jego kobieta ma mieć długie, albo wypad, to tak jest to roszczenie sobie prawa o decydowania o drugim człowieku.

Ja uwielbiam jak mój facet ma brodę i mega mi się ona na nim podoba (i lepiej wygląda z brodą), ale jak będzie chciał zgolić, to mu nie powiem, że wygląda obrzydliwie i wypad. Bo to jego decyzja i on ma się z nią czuć dobrze, a kochać go