Wpis z mikrobloga

@reddin: Człowieku sam dużo jeżdżę rowerem i nie widzę co złego zrobił ten kierowca auta. Wyprzedził Cię szybko i bezpiecznie, a jak nie chciałeś być wyprzedzany to mogłeś jechać środkiem drogi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać, że specjalnie polowałeś z kamerką, żeby kogoś #!$%@?ć na policję.
Po drugie jak ja jadę rowerem w takiej sytuacji to przyspieszam rowerem chociaż do 30-35 km/h, chyba że masz tak słabą kondycję
@xqwzyts: Człowieczku- ja po prostu myślę nie tylko o sobie, ale o innych uczestnikach ruchu, ale w Polsce jest zerowa kultura jazdy więc czego mogę się spodziewać. Na filmiku Rumia, godziny szczytu i ludzie wracają z roboty, wszędzie korki- jedzie sobie rowerzysta poniżej 20 km/h a za nim wężyk samochodów. Cwaniak jeszcze taki, że specjalnie prowokuje kierowców, żeby ich nagrać i wysłać nagranie do policji. Zajebiście.
Ja jadąc za nim samochodem
piekny manewr pomiędzy chodnikiem a progiem zwalniającym, szkoda ze cały czas nie trzymasz się tak blisko prawej strony


@Lysy_Pawek1: Nie muszę i nie będę.

Człowieku sam dużo jeżdżę rowerem i nie widzę co złego zrobił ten kierowca auta.


@Nowystaryziel: Dobrze, że Policja widzi, ty nie musisz. A będę robił co mi się podoba i jak mi się podoba. A twoje tyle co sobie pojęczysz na wykopie.

poniżej 20 km/h a
reddin - > piekny manewr pomiędzy chodnikiem a progiem zwalniającym, szkoda ze cały c...

źródło: comment_1655922090ls9Ff60aPaZV8EgUQDsIAD.jpg

Pobierz
jedziesz droga i się aut boisz?


@lebort: Nie i nie wszystkich zgłoszę, ale próbować warto. Gorzej jak taki dzban trafi na kogoś kto się boi i doprowadzi do wypadku.

niestety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NdFeB: Ale nie ma ustawowego obowiązku jazdy samochodzikiem jak ci nie pasuje droga publiczna.
@TestoSynth: Nigdy nie będzie w takim kraju lepiej jak jadącego zgodnie z przepisami typa tacy idioci jak ty będą chcieli karać, a jak samochodziarz kreuje bardzo niebezpieczną sytuacje na drodze osiedlowej zagrażający innym uczestnikom ruchu to się go wybiela. Napluć ci na mordę to jak nic nie zrobić