Wpis z mikrobloga

@Nowystaryziel: A coś merytorycznego masz do napisania? Kto ma zerową kulturę jazdy tutaj? Chyba dwa różne filmiki oglądaliśmy. Bo rozumiem że pewnie według ciebie rowerzysta powinien się rozpłynąc w powietrzu żeby nie blokować jaśnie pana na drodze na ktore jest ograniczenie do 40 przez 15 sekund.

Ty masz samochodowe zapalenie mózgu człowieku
  • Odpowiedz
widać rowerowe zapalenie mózgu i zawiść jak u polskiego samochodziaża- zerowa kultura jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nowystaryziel: Jadę bo mogę, jadę zgodnie z przepisami i tyle twoje co sobie popierdzisz spalinami w interneciku.
  • Odpowiedz
Sam gdy tylko mogę to jeżdżę rowerem, dlatego do jazdy daily mam idioto rower trekkingowy, a do ćwiczeń kolażówkę ale ciebie pewnie nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nowystaryziel: XDDDDDDDDDD beka z ciebie.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Debil w godzinach szczytu w 40k mieście na drodze osiedlowej gdzie są same domki jednorodzinne xd tak się składam ze znam doskonale to miejsce, ty resztę sobie dopowiedziałeś sam

A poza tym to mogłyby być największe godziny szczytu największa droga i największe miasto i nadal w takiej sytuacji mógłby jechać tak i nie łamał by żadnych przepisów. Jeśli tego nie rozumiesz to niestety ty masz zapalenie samochodowe mózgu i pozostaje
  • Odpowiedz
no chyba z ciebie, bo masz pedałowe zapalenie mózgu. "Nie mogem jeżdzić kolażówką po ścieżkach rowerowych bo dziury i krawężniki" To kup sobie rower do miasta.


@Nowystaryziel: Ja nie mam kolarzówki (rz) to raz dwa, będę robił co mi się podoba i tyle twoje co sobie pojęczysz na wykopie. A chodnik jest dla pieszych i nie jeżdżę chodnikiem z zasady, jeżdżę jezdnią, bo uwaga, mogę ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Szalom: p0lacki tok myślenia- czyli to ja jestem szeryfem drogi i jej władcą- inni się nie liczą- piesi, rowerzyści, motocykliści, tiry na tory, itp itd- temat rzeka.
W Polsce jak w chlewie- godziny szczytu nikt Cię nie wpuści, żebyś mógł włączyć się do ruchu z podporządkowanej, ktoś zmienia pas- podjedź mu i zatrąb będzie materiał na stop chama- rowerzyści nagrywanie normalnych sytuacji drogowych i zgłaszanie na policję przy jednoczesnym braku poszanowania
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: O czym ty #!$%@?? Jesteś odklejony od rzeczywistości. Święte krowy i szeryfowie to kierowcy samochodów w tym kraju. Potwierdzają to zatrważające statystyki wypadków i zgonów chociażby
  • Odpowiedz
pozdro, szerokości i uważaj na siebie, bo jak mawiał klasyk "na cmentarzach jest dużo osób które miały pierwszeństwo.


@Nowystaryziel: Sztampowe hasełko, nie boję się, nie bałem, i bał nie będę a na cmentarzu pełno jest ludzi martwych w tym tych którym ktoś pierwszeństwa nie ustąpił a powinien. Pamiętaj jak masz zielone na skrzyżowaniu to się zatrzymaj i rozglądaj, bo wiesz cmentarze... XD
  • Odpowiedz
znak, ktory powinien stac na kazdej drodze bez wydzielonego miejsca dla pedalarzy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qwenti: Kogo interesują twoje mokre petro sny?
  • Odpowiedz