Wpis z mikrobloga

oczywiście tak bylo, ze nigdy nie ciagnal sie za toba sznur aut ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qwenti: To napisz pismo do UM, aby wybudowali DDR albo poprawne DDPiR a jak nie to jak masz prawo jazdy to sobie radź. Najwięcej jęczą słabi kierowcy co sobie nie radzą na jezdni ze zwykłymi sytuacjami.
  • Odpowiedz
godziny szczytu i ludzie wracają z roboty, wszędzie korki


@Nowystaryziel: a mogliby jechać rowerem jak OP i by korki były mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jedzie sobie rowerzysta poniżej 20 km/h a za nim wężyk samochodów.


Ło matko zwolnić trzeba było. Święta przepustowości módl się za nami. OP jechał szybciej

Cwaniak jeszcze taki, że specjalnie prowokuje kierowców


Jadący prosto rowerzysta prowokuje kierowców do łamania prawa xDDD. Jesteś
  • Odpowiedz
Naprawdę boli jak czytam takie wpisy jak niektóre wyżej XDD Nie wiem za bardzo po co ja to pisze bo to jest jak walenie głową w ścianę ale już trudno. Mam wrażenie że rowerzyści którzy udzielają się na takich forach to osoby które same również jeżdżą samochodem i mają dosyć obiektywną opinię (ja również jeżdżę dużo jednym i drugim i zgadzam się z większością wpisów broniących "pedalarzy"). Samochodziarze którzy się prują w
  • Odpowiedz
@kuraku: Mógł bardziej zjechać do prawej to 1, ale mi bardziej chodzi o to że #!$%@? się do kierowcy. Ok, ja bym tam nie wyprzedził rowerzysty, ale bez przesady żeby za takie gówno strzelać z ucha
  • Odpowiedz
@jbagiet: jedyne, co @reddin mógł zrobić bardziej, to zjechać jeszcze bardziej do środka. W tym miejscu na 99% nie ma możliwości wyprzedzenia rowerzysty z zachowaniem bezpiecznego lub chociażby wymaganego prawem odstępu. Oczywiście możesz pojechać tam z miarką i spróbować podważyć moje słowa.
To nie jest strzelanie z ucha, tylko eliminowanie z ruchu idiotów, którzy nie nadają się do prowadzenia samochodu. Co bardzo źle o nich świadczy, bo to w zasadzie dość
  • Odpowiedz
@kuraku: Nie umiesz czytać? Napisałem że nie popieram tego zachowania, tak samo jak nie popieram spoceńców na rowerach, którzy mają w piździe przepisy i przestrzegają ich tylko wtedy kiedy im to pasuje i akurat skraca drogę. Np zjazd z jezdni na chodnik lub na odwrót. Debili w samochodach i na rowerach, a także frajerów z telefonami w ręku na lewym pasie itp, wszystkich usuwałbym z dróg tak samo
  • Odpowiedz
@jbagiet: umiem i dzięki temu widzę ogromne wyrwy w Twoim myśleniu. Skoro nie popierasz tego zachowania, to po co miałby zjeżdżać bliżej prawej? Bo to byłoby w zasadzie tylko po to, żeby zwiększyć lukę i jeszcze bardziej zachęcić takiego dzbana do wyprzedzania w tym miejscu.
No i usuwałbyś rowerzystów miksujących jazdę chodnikiem i jezdnią, czy kierowców używających telefonów podczas jazdy, ale jednocześnie działanie rzeczywiście dążące do realizacji Twoich postulatów nazywasz strzelaniem
  • Odpowiedz