Wpis z mikrobloga

@reddin: przeciez to ty jęczysz na wypoku, to twój wpis Sherlocku xD Płaku płaku bo zostawił 30cm za mało pedalarzowi, masakra, prawie jakby matkę ubił xD
  • Odpowiedz
przeciez to ty jęczysz na wypoku, to twój wpis Sherlocku xD Płaku płaku bo zostawił 30cm za mało pedalarzowi, masakra, prawie jakby matkę ubił xD


@jbagiet: Ja nie płaczę, zgłosiłem i wstawiłem film co czeka takich "kierowców" a tobie dupa pękła, bo świętego kierowcę ktoś miał czelność zgłosić. A jak zostawił za mało = wykroczenie i mandacik. I tak się stało. A to nie koniec, bo jeszcze trochę czeka na publikację,
  • Odpowiedz
@reddin: dzisiaj składałem zeznania w sprawie piątego kierowcy (wysłałem 5 filmów) i za każdym razem: ale wie pan, że to tylko pana słowo przeciwko jego, bo na filmie nie widać, że jedzie za blisko. Słabo to widzę. Prędzej dostaną za najzad na ciągłą, albo trąbienie, a nie za jazdę w odl 50 cm od łokcia.
  • Odpowiedz
dzisiaj składałem zeznania w sprawie piątego kierowcy (wysłałem 5 filmów) i za każdym razem: ale wie pan, że to tylko pana słowo przeciwko jego, bo na filmie nie widać, że jedzie za blisko. Słabo to widzę. Prędzej dostaną za najzad na ciągłą, albo trąbienie, a nie za jazdę w odl 50 cm od łokcia.


@lurker: Nie bać się, składać i nie dać się zbyć. A jak nie potrafi Policja ogarnąć, to
  • Odpowiedz