Wpis z mikrobloga

Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg. Bolące plecy, bolące kolana, bolące stawy skokowe. Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy - po prostu jeśli za miesiąc będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie łatwiej będzie mi się zmotywować, żeby chodzić na siłkę regularnie).

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
Pobierz groman43 - Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg....
źródło: comment_16557926632fh12RBJXeEgpLlglAf28T.jpg
  • 284
Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?


@groman43: spadek wagi to przede wszystkim dieta, siłka jest po to żeby nie wyglądać jak pusta siatka po ziemniakach jak już waga jest w normie.

Nadwaga to skutek złych nawyków zywieniowych, zmiana jest nie na miesiąc czy rok ale na całe życie.

Nawet jak zrzucisz 15kg możesz nie widzieć efektu w lustrze, taki trick umysłu.
Moja rada jest taka, żebyś nagle nie zaczął diety w stylu 100% zdrowo z dnia na dzień, bo się #!$%@? i to rzucisz w #!$%@?.


@somskia: @groman43

Jako doświadczony zrzucacz wagi potwierdzam w 100%
No nie #!$%@? od razu 10km bieżni bo skończysz na rehabilitacji stawów i ścięgna np. ahillesa :)
znam z doświadczenia
MyFitness Pall albo inny do śledzenia kalorii - wymaga dyscypliny ale daje w opór motywacji do pilnowania