Wpis z mikrobloga

Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg. Bolące plecy, bolące kolana, bolące stawy skokowe. Dostałem zestaw ćwiczeń od fizjoterapeuty i dzisiaj wieczorej idę po raz pierwszy na siłownię. Jakieś porady?
Jeśli chcesz być zawołany za miesiąc i usłyszeć o moim progresie, zostaw plusa (nie żebram o plusy - po prostu jeśli za miesiąc będę musiał kogoś zawołać, to zdecydowanie łatwiej będzie mi się zmotywować, żeby chodzić na siłkę regularnie).

#mirkokoksy #mirkokoksy #pokazforme
groman43 - Może będę tego żałował, ale trudno.
Level 33, wzrost 183cm, waga 114,6kg....

źródło: comment_16557926632fh12RBJXeEgpLlglAf28T.jpg

Pobierz
  • 284
@groman43: wez trenera na poczatek zebys nie zrobil sobie jeszcze wiekszycg problemow z plecami niz juz masz. Niech pokaze ci kazde cwiczenie jak poprawnie wykonywac i dozoruje cie zebys zlapal dobry nawyk
@groman43: trzymam kciuki Mirku! Mam za sobą udane 3 miesiące przemiany.
Obojętnie jak aktywny tryb wybierzesz, jaką codzienną dietę zastosujesz - dbaj przede wszystkim o głowę i unikanie problemów! Spokojna głowa, wyspany organizm gwarantuje motywację do działania.
Na początku deficyt kaloryczny będzie doskwierał, będziesz nerwowy, ale uwierz mi, że ten stan przejdzie po max 7 dniach, gdzie żołądek się skurczy a organizm przyzwyczai i oswoi z Twoim zdrowym i aktywnym porządkiem
Idź do kliniki specjalizujacej sie we wspomaganiu leczenia nadwagi i popros o przepisanie leku Phentermine, to bardzo skuteczny supresant apetytu. Oczywiście zeby nie bylo jojo nawyki żywieniowe musisz zmienić sam..
@somskia: to nie jest dobra rada, albo tak albo srak - albo jedzie na 100% albo takie gowno wymówki i bedzie sie kulał miesiącami bez widocznych efektów. jak ma być spektakularna przemiana to musza byc spektakularne decyzje! zero slodyczy zero zbednych kalorii. nieprzetworzone zarcie i trening areobowy. duzo. codziennie.
@groman43: Jak dobrze diete ułożysz, to będziesz najedzony dzień w dzień, a i piwo/dwa dasz radę zmieścić w dziennej kaloryce.

Pamiętaj, dieta i ćwiczenia to ma być przyjemność i długotrwały proces - zajedziesz się na początku to szybko sobie odpuścisz.

Na początku będzie trudno z dietą, ale z czasem znajdziesz mniej kaloryczne zamienniki twoich ulubionych dań i będziesz gotował aż miło! POWODZENIA!
@groman43 Sprawdzaj co ile ma kalorii i licz co jesz. Od 3 tygodni jestem na 2250kcal (183cm, start 101,5kg, chciałbym zejść do 80-85 jakby się udało) i wcale nie chodzę głodny, a wręcz mam wrażenie że bez liczenia ale jedząc rozsądnie trzymałbym się pewnie w okolicach tego limitu, odrzucając czipsy, żółty ser i majonez i odmawiając sobie tej dodatkowej parówki czy tosta które wiedziałem że nie są potrzebne do przeżycia ale je
@groman43: ogarnij przede wszystkim dietkę bo na samym deficycie będziesz chudł. Licz kalorie, nie musisz trzymać super czystej michy. (do liczenia polecam fitatu jest za free) . Jeśli masz ćwiczenia to je wykonuj a jeśli nie masz to ogarnij jakiegoś kumatego trenera. Ja klasycznie polecam trening siłowy i wolne cieżary chociaz nie wiem czy dla Ciebie się będzie nadawał. W każdym razie ćwiczenia wielostawowe jak przysiad,martwy ciąg, wyciskanie to dobrze, ze
@groman43 nie na siłownię tylko do sklepu po zdrowe żarcie. Tobie spacer wystarczy. Liczy się to żebyś nie #!$%@?ł na potęgę. Wiem bo sam właśnie przez to przechodzę.