Wpis z mikrobloga

Cześć dużo się mówi o negatywnych skutkach sterdyow np problemy z pamięcią ale ja uważam to za plus. Ostatnio wchodzę na siłke i standardowo łapy plus klata pompa w #!$%@? 2x masa ciała na płaskiej siedzi. Po treningu wiadomo trzeba uzupełnić organizm o specyfiki a tu zonk pudełko puste, szejker pusty i #!$%@?. #!$%@? się nie powiem ze nie ze zapomniałem sobie naszykować. Pod prysznic idę klapki mokre ręcznik mokry #!$%@? również się stałem ze zapomniałem wyciągnąć z torby po wczorajszym treningu i zostało takie mokre. Tam wiecie wiadomo ubieram się itp i przyszedł mój ziomek Jakub ja 200 na klate on 230 tam jako trener robi u nas na siłowni i cykle mi rozpisuje. Mowie mu ze kurde blaszka problemy z pamięcią mam i opisuje co się stalo a on mi mówi
Mordo jak ty dzisiaj drugi raz jesteś i dwa treningi zrobiłeś. Ja sobie myśle kuurw rzeczy wiście wyszłem z siłowni i w samochodzie pod Silka kolezka zadzwonił pogadalimy i zem zapomniał ze byłem na treningu i poszedłem drugi raz po skończonym treningu. Pooompa w #!$%@? jest dlatego pamiętajcie ze problemy z pamięcią po sterdydach moga wyjść na dobre
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #heheszki
Lotmanek - Cześć dużo się mówi o negatywnych skutkach sterdyow np problemy z pamięcią...

źródło: comment_1649654623ukKJJzjCMtp1Au5pTFZ7F0.jpg

Pobierz
  • 32
Ja na fbw robię 3 razy po 20, czasem jak przy 15 mięśnie palą to robię 2 sekundy przerwy i jadę dalej, ale nie mam dużych obciążeń 27,5 na plecy 12,5 na nogi i 2x po 8.75 na klatę, więc mogę se machać nawet po 30 jak się zapomnę xD