Wpis z mikrobloga

Hey czy ktoś tu miał dużo gorszy stan po pierwszym miesiącu brania #escitalopram ? I jeśli został wam zmienione to na jakie inne alternatywne?
Pytam, bo osobisty negatywny stan zdrowia głowy po miesiącu pogłębił się znacząco (dawka to 10mg) do dość drastycznych momentów. Zastanawiam się czy to Esci czy już zdrówko siada całkiem. Jutro mam kolejną wizytę z psycho i wolę rozeznać się wśród opinii nad ewentualną zmianą (możliwe, że pierwsza wizyta miała nietrafioną diagnozę)

#psychoterapia #psychologia #depresja #terapia #leki #medycyna
WakacjenaTrisolaris - Hey czy ktoś tu miał dużo gorszy stan po pierwszym miesiącu bra...

źródło: comment_1648497386CXR2rG7BPSSEiXiW8V56Mu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Wakacje_na_Trisolaris: Po ponad miesiącu brania odnoszę wrażenie, że przestaje na mnie działać, biorę 20mg. Stan "znośny" zmienił się jak przed braniem leków. Zmieniałem już z setraliny, na esci. Zastanawiam się czy nie odstawić albo zmienić na coś innego. Już mnie mega dołuje ten stan :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrKucharzPL: rozumiem Cię. Co gorsza ten stan oczekiwania na zmiany to jest katorga. Kiedy się tonie i chwyta tej brzytwy jaką są tabsy i nie przynosi to rezultatów... Nie wiem skąd ludzie biorą motywacjęz by trwać w stanie oczekiwania lata!
Osobiście dziś Esci zmieniam na lamotrygine.
Wytrwałości życzę i lepszych stanów. Obyś znalazł swoje koło ratunkowe.
  • Odpowiedz