Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zeby #zdrowie #wyglad #dentysta

Jak postrzegalibyście kobietę, która mając 25 lat i zaczyna nosić aparat stały na zęby?

Mam krzywe zęby, strasznie tego nie lubię i zastanawiam się nad aparatem. Zwlekałam długo ze względów finansowych.
Teraz zastanawiam się czy chce w to iść, bo wśród innych #rozowepaski spotkałam się z opinią, że takie druty wyglądają obrzydliwie i zniechęcająco.

No nie dodaje to atrakcyjności, przyznaję, a nosiłabym conajmniej 2 lata pewne.
Patrzyłam na różne opcje i są aparaty na łuk wewnętrzny, ale są koszmarnie drogie i jedyną rozpatrywaną opcją są te "zwykłe stałe".

Niebieskie paski, powiecie jak postrzegacie takie babki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f916df99f26e000a5d4e6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 98
  • Odpowiedz
  • 0
Obezydliwie to wyglądają krzywe zeby. Połowa znajomych lvl30 nosi aparat obecnie. Kto dalej nie nosi aparatu a ma kase to jakaś patalogia, 500plus co wola wydać na wódkę niż na zadbanie o siebie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zakładaj i nie gadaj, sam założyłem sobie rok temu taki aparat mając dopiero 24 lata (z podobnych, finansowych powodów) i była to super decyzja - nie żałuje ani złotówki, ani żadnej przebolałej godziny (na szczęście tylko przez pierwsze kilka dni). A co do atrakcyjności, to chyba lepiej mieć dwa lata aparat (który w wyglądzie niczego nie ujmuje) niż krzywe zęby całe życie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo dobrze, często słyszę, że mam ładny uśmiech, a ligaturki dodają mi uroku. Nie żałuję decyzji, aparat założyłam w wieku 23 lat. Teraz nie umiem sobie wyobrazić jak w końcu go zdejmę (noszę już 2.5roku) i trzeba będzie na nowo się przyzwyczaić do uśmiechu ()
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze to zrób to - krzywe zęby mega zmieniają odbiór człowieka, szczególnie w kwestiach romantycznych (całowanie się itp). Z aparatem tylko pamiętaj aby dbać o higienę i tyle - nikt się nie doczepi.
  • Odpowiedz