Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zeby #zdrowie #wyglad #dentysta

Jak postrzegalibyście kobietę, która mając 25 lat i zaczyna nosić aparat stały na zęby?

Mam krzywe zęby, strasznie tego nie lubię i zastanawiam się nad aparatem. Zwlekałam długo ze względów finansowych.
Teraz zastanawiam się czy chce w to iść, bo wśród innych #rozowepaski spotkałam się z opinią, że takie druty wyglądają obrzydliwie i zniechęcająco.

No nie dodaje to atrakcyjności, przyznaję, a nosiłabym conajmniej 2 lata pewne.
Patrzyłam na różne opcje i są aparaty na łuk wewnętrzny, ale są koszmarnie drogie i jedyną rozpatrywaną opcją są te "zwykłe stałe".

Niebieskie paski, powiecie jak postrzegacie takie babki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f916df99f26e000a5d4e6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 98
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania brałbym ( ͡º ͜ʖ͡º) sam nosiłem nic strasznego i nie nastawiaj się na dwa lata, bo będzie dłużej. Ale to tylko na plus dla Twojej atrakcyjności, każdy będzie widział, że o siebie dbasz. W ogóle się nie zastanawiaj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bywalem na randkach z kobietami w okolicy 30, które miały stały aparat. Całkowicie mi to koło #!$%@? lata. Pod warunkiem, że masz dystans i potrafisz razem ze mną kisnac z mało śmiesznych żartów o odbieraniu radia itd. Dystans to podstawa
Za x czasu będzie po wszystkim a pewność siebie wzrośnie x10. Drutuj mordę mirabelke!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przeszkadzałoby mi to a jedynie miałbym na uwadze, że o siebie dbasz właśnie. Nie wkręcaj nic sobie Mirabelko, dobrze będzie. To pytanie w stylu "czy nie będzie obciachowo chodzić w gipsie bo coś tam złamałam", tu o zdrowie chodzi, nie ma dyskusji. Ale w sumie mam też koleżanki które się wstydziły chodzić w okularach, skutecznie je naprostowałem a i według mnie dodaje im to uroku. Nie sraj żarem, to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: normalnie, może druty nie praktycznie ale będzie widać, że dbasz o siebie. Załóż i zadbaj o to teraz bo później będzie tylko ciężej. A jakieś #!$%@? różowych, że to obrzydliwe to pewnie zwykła zazdrość, że one nie mogą lub im się nie chce.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ja założyłem aparat w wieku 28 lat. Tez nie lubiłem moich zębów, a aparat je naprawia i to mnie cieszy. Moi znajomi reagowali zazwyczaj slowiami "O założyłeś aparat" i temat się kończył. Śmiesznie to wygląda krzywe żeby, a nie naprawa ich :)
  • Odpowiedz
Jak postrzegalibyście kobietę, która mając 25 lat i zaczyna nosić aparat stały na zęby?


@AnonimoweMirkoWyznania: obrzydliwe, jeszcze powiedz że nie masz 32 zdrowych i białych zębów.
Nie uznaje za normlaną osobę, która posiada przynajmniej jednego zęba przeleczonego kanałowo (czyli zdechłego) do 35 roku życia. To oznaka braku higieny
  • Odpowiedz