Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zeby #zdrowie #wyglad #dentysta

Jak postrzegalibyście kobietę, która mając 25 lat i zaczyna nosić aparat stały na zęby?

Mam krzywe zęby, strasznie tego nie lubię i zastanawiam się nad aparatem. Zwlekałam długo ze względów finansowych.
Teraz zastanawiam się czy chce w to iść, bo wśród innych #rozowepaski spotkałam się z opinią, że takie druty wyglądają obrzydliwie i zniechęcająco.

No nie dodaje to atrakcyjności, przyznaję, a nosiłabym conajmniej 2 lata pewne.
Patrzyłam na różne opcje i są aparaty na łuk wewnętrzny, ale są koszmarnie drogie i jedyną rozpatrywaną opcją są te "zwykłe stałe".

Niebieskie paski, powiecie jak postrzegacie takie babki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f916df99f26e000a5d4e6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 98
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież robisz to dla siebie. Lepiej przeboleć dwa lata w drutach niż mieć szpetny uśmiech na zawsze. Myśl o sobie, a nie co gadzie koleżanki mówią czy ktoś pomyśli.

Sama w towarzystwie mam osoby z aparatami i to lvl30+, w tym jeden chłopak, i #!$%@?. Nie rozumiem w ogóle jak można aparat nazywać obrzydliwym - okulary tez są obrzydliwe? I do czego ma aparat zniechęcać? Krzywe zęby to prędzej Cię
@AnonimoweMirkoWyznania: myślę że zdecydowana większość facetów podejdzie do tego neutralnie, znajdzie się jakaś cześć fetyszystow w oczach których zyskasz jak i jakaś cześć osób dla których nie Będziesz się podobać z tego powodu. Czyli chyba tak jak że wszystkim w życiu
Na pewno lepiej w drutach niż z krzywymi zębami. A jak zdejmiesz aparat za kilka lat i spojrzysz na swój piękny uśmiech to będziesz pewna, że to było warte wszystkiego.
@AnonimoweMirkoWyznania no moge ci powiedzieć bo ja nosilem swoj majac 30. Jedna z lepszych decyzji. Też nosilem srebrny swiecacy, a jestem sprzedawca, pracuje przez telefon i rozmawiam z ludźmi na zywo. Nie oglądaj się na innych, tylko ulepszaj siebie. Jest to taka sama pozytywna cecha jak ktoś pracujący nad swoim ciałem czy likwidujący źle nawyki. Jeśli ktoś widzi z tym problem to trzymaj się z daleka.
Niebieskie paski, powiecie jak postrzegacie takie babki?


@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo pozytywnie. Lepiej 2 lata z aparatem teraz, niż reszta życia z krzywymi zębami. Wiadomo, takie rzeczy lepiej za gówniarza, ale nie zawsze się da. Jestem sporo starszy od Ciebie, a właśnie kończę robić zęby pod aparat właśnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: moja nauczycielka nosiła po 50tce i wyglądała uroczo. Sama mam zaraz 27 i będę zakładać w tym roku.

To nie podstawówka 20 lat temu zeby ktoś miał się śmiać. Dzisiaj zęby kosztuja tyle kasy ze aparat to wyznacznik statusu xD i tego że chcesz nad sobą pracować.