Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

Co z tego, że jestem zaszczepiona, skoro miałam czelność urodzić się w Polsce? Więc żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez #!$%@? badań, udowadniać że jestem kobietą.

Stan obecny? Po szczepieniach dostałam certyfikat. Żeby wejść w miejsce z wymaganiem certyfikatu musiałabym się potencjalnie wyoutować i tłumaczyć ze swojego istnienia, bo tu w certyfikacie jest napisane, że K\*zysztof, a przecież widać że jakaś baba przyszła.

Więc jeśli gdzieś będę musiała pokazywać certyfikat, to wchodzę jako Anna Maria Żukowska, albo wcale.

#lgbt #transblogasek #koronawirus #zalesie #neuropa
Pobierz tpap - Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

...
źródło: comment_1641227739qXYESV5seUNauZ00v7O0ND.jpg
  • 165
@hauhauhau: I? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? mnie to, że będzie praca. Wyraźnie napisałem, że będzie opłata i elo. Państwo nie powinno ci czegoś nieszkodliwego zabraniać bo chlip chlip praca będzie.
Ewentualnie można zrobić rozwiązanie, że zmiana imienia będzie tylko na dokumencie, do tego otrzymujesz potwierdzenie zmiany imienia, na którym widnieje stare imie, nowe imie, data zmiany, miejsce zmiany i tak dalej. I w dokumentach jest zapisane,
@hauhauhau: Ale dasz jakieś konkrety czy nie masz nic do powiedzenia? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie odzywaj się w temacie xD Jak się nie zgadzasz ze mną to spoko, nie przeszkadza mi to, ale daj przynajmniej argumenty, a nie rzucasz bo twój mózg nie ma na tyle pojmowania, żeby wydukać choć jeden podstawowy argument w odpowiedzi do mnie. Naprawdę mógłbym wysrywac zawartość mojego mózgu przez 1000 lat,
Czyli ktoś kto może urodzić dziecko, to kobieta, a ktoś kto nie może to mężczyzna?


Tak.


Nie polecam iść tą drogą, bo jest wiele kobiet niezdolnych do urodzenia.


@SirSherwood: #!$%@?, wam to wszystko trzeba narysować.

Zdolność bądź nie zdolność urodzenia dziecka nie jest wyznacznikiem bycia kobietą

#!$%@?, kolejna xD

Kolejna xD

Mowie o mężczyźnie, a wy kobietę wpie#dalacie xD. Gdzie ja napisałem, że kobieta (100% biologiczna kobieta, bo wam trzeba wszystko
Pobierz Mr3nKi - > Czyli ktoś kto może urodzić dziecko, to kobieta, a ktoś kto nie może to mę...
źródło: comment_1641233835w9Lh9uV5WzZG4xstiQXUFR.jpg
@phoos: co xD Zmiana imienia to nie zmiana płci to jedno. Drugie jak mówimy o zmianach, to też bym zmienił nierówność płci prawną, i bym ją zrównał.

@hauhauhau: Dosłownie ci odpowiedziałem jak to można załatawić, ale twój mózg najwidoczniej nie jest w stanie pojąc tak prostego argumentu. Nie byłoby, żadnego chaosu jak jest papierek z potwierdzeniem. Twoje pojmowanie jak tak niskie, że ty chyba serio stosujesz projekcie, i aktualnie masz
Czyli ktoś kto może urodzić dziecko, to kobieta, a ktoś kto nie może to mężczyzna?


Tak.

Nie polecam iść tą drogą, bo jest wiele kobiet niezdolnych do urodzenia.

@SirSherwood: J******e, wam to wszystko trzeba narysować.

Zdolność bądź nie zdolność urodzenia dziecka nie jest wyznacznikiem bycia kobietą
k
*a, kolejna xD

Kolejna xD

Mowie o mężczyźnie, a wy kobietę wpie#dalacie xD. Gdzie ja napisałem, że kobieta (100 iologiczna kobieta, bo wam
chociaż uważam płeć w dokumentach za zwyczajnie zbędną, bo co państwu do tego?

@tpap: Nie wiem jak za granicą, ale w Polsce ogrom przepisów zależy od płci (wiek emerytalny czy przepisy prawa pracy z takich najbardziej powszechnych).
@tpap: Trochę tak. Nie wiedziałem, że to posłanka. W sumie najbardziej mnie interesowało jaki rodzaj dokumentu wyświetlałaś na zdjęciu. Zgooglowałem sobie i to certyfikat szczepień.

To bardzo niemiło, że nie możesz sobie edytować nazwy profilu sama. Szczególnie w tym profilu który jest na twoim telefonie i można by przypisać jakąś inną zmienną do certyfikatu w bazie (i zresztą pewnie jest inna niż imię i nazwisko).