Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

Co z tego, że jestem zaszczepiona, skoro miałam czelność urodzić się w Polsce? Więc żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez #!$%@? badań, udowadniać że jestem kobietą.

Stan obecny? Po szczepieniach dostałam certyfikat. Żeby wejść w miejsce z wymaganiem certyfikatu musiałabym się potencjalnie wyoutować i tłumaczyć ze swojego istnienia, bo tu w certyfikacie jest napisane, że K\*zysztof, a przecież widać że jakaś baba przyszła.

Więc jeśli gdzieś będę musiała pokazywać certyfikat, to wchodzę jako Anna Maria Żukowska, albo wcale.

#lgbt #transblogasek #koronawirus #zalesie #neuropa
tpap - Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

...

źródło: comment_1641227739qXYESV5seUNauZ00v7O0ND.jpg

Pobierz
  • 165
mi się wyświetla 04.06.2022 w aplikacji, chyba że Szwajcaria ma jakieś inne zasady?

@tpap: Na razie tak, ale od 1 lutego certyfikaty będą skrócone do 270 dni. A pani Anna Maria Ż przyjęła dawkę 14 maja.
@selectGwiazdkaFromTabelka: Ta. Obecnie jak chcesz sobie zmienić płeć, to musisz przejść badania oraz, co jest absurdalne, pozwać swoich rodziców. To wszystko to są duże koszta i nie taka łatwa sprawa, żeby zrobić hop siup. I przez to pod każdym aspektem prawnym @tpap musi używać imienia z którym się nie identyfikuje kompletnie w celu potwierdzenia swojej tożsamości. To tak jakbyś używał czyjegoś innego dokumentu, żeby potwierdzić swoją tożsamość
(a nawet gorzej)

@
@tpap To po co masz rodziców pozywać. Normalnie idziesz na badania i elo. Niestety jak chcesz mieć wszystko formalnie, to nie ma wyjścia. Kwestia motywacji