Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

Co z tego, że jestem zaszczepiona, skoro miałam czelność urodzić się w Polsce? Więc żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez #!$%@? badań, udowadniać że jestem kobietą.

Stan obecny? Po szczepieniach dostałam certyfikat. Żeby wejść w miejsce z wymaganiem certyfikatu musiałabym się potencjalnie wyoutować i tłumaczyć ze swojego istnienia, bo tu w certyfikacie jest napisane, że K\*zysztof, a przecież widać że jakaś baba przyszła.

Więc jeśli gdzieś będę musiała pokazywać certyfikat, to wchodzę jako Anna Maria Żukowska, albo wcale.

#lgbt #transblogasek #koronawirus #zalesie #neuropa
Pobierz tpap - Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

...
źródło: comment_1641227739qXYESV5seUNauZ00v7O0ND.jpg
  • 165
@qwlghm:

W sumie trochę zazdroszczę życia w takim uproszczonym świecie. A trochę nie, całe życie przejść z intelektem pięciolatka to życie zmarnowane.


kurła, spójrz na te zakola, chłop na 100 procent i do tego Polak na 200!
  • 3
@tpap znam ten ból, może nie na przykładzie szczepionki,ale ogólnie okazywania dokumentów. Pójście gdziekolwiek gdzie trzeba okazać dokument tożsamości to psychiczny dyskomfort i strach. Całe szczęście w ponad 95% sytuacji które mnie spotykają ludzie potrafią się zachować bardzo miło i wyrozumiale.
@SirSherwood Faktycznie takich ludzi jest od #!$%@? i wcale ale to wcale nie mają już możliwości zmienić oficjalnie płci droga urzędową. Już bez przesady, że jesteśmy kompletnie zacofani.

Wolałbyś jak w Szwecji gdzie idziesz mówisz Elo i sobie możesz zmieniać co chwila?