Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać.

@Podlaski_warmianin:
Widac po opisie, że go nie rozumiesz. On nie jest śmieszny w sposób sitkomowy, gdzie jeszcze dodaje się śmiechy, by wzmocnić reakcję. Tam śmiesznośc polega na tym, nie tyle, że sceny są klasycznie śmieszne, co przez to, że jest krępująco i niezręcznie, czy jak się teraz mówi od
  • Odpowiedz
ale zdajesz sobie sprawę że przywołując kononowicza w dyskusji pogrzebałeś się totalnie? xD

@zastuj:
To w zasadzie mówi wszystko o nim, bo właśnie taki typ ludzi mi pasował do tego, że to nie bedzie ich smieszyć.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin pierwszy sezon tego serialu jest #!$%@?. Ogólnie później dalej jest to cringe comedy ale już z lepszym humorem. Daj szanse drugiemu sezonowi jak to ci się nie spodoba to sobie daruj.

Sam hejciłem ten serial ale się przekonałem. Natomiast on nie jest jakiś turbo śmieszny. Bardziej przyjemny do obejrzenia na czilu.
  • Odpowiedz
@phervers właśnie bardzo jestem za pan brat z ironią i liczyłem na coś więcej w tym temacie. Tutaj ironia ma słabiutki poziom. I jakim Kononowiczu, nic nie pisałem na ten temat, o co Ci chodzi?
  • Odpowiedz
Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem.


@Podlaski_warmianin: jakbyś tak to mirko faktycznie czytał, to bys wiedział, że mnóstwo ludzi pisze, że pierwszy sezon jest specyficzny i przez początkowe odcinki czasem trzeba przebrnąć
  • Odpowiedz