Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło


@Podlaski_warmianin:

Niech cie nie oburza to, że jedni uwielbiają to, czego ty nie trawisz. Nie ma takiego serialu, który lubi
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin:

kononowicz w swoich abstrakcyjnych zachowaniach bywa smieszny w przeciwienstwie do tego serialu


Ok, szanuję twoje zdanie, jakkolwiek śmieszne by nie było. Tylko nie obrażaj ludzi tylko dlatego, że lubią coś, czego ty nie lubisz, bo nie jesteś żadnym ogólnoświatowym wyznacznikiem dobrego gustu, żeby wszyscy do ciebie równali.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Odkryłem ten serial miesiąc temu i skończyłem już wszystkie sezony. Jak dla mnie sztos. Oglądałem to z permanentnym uśmiechem. A i wybuchy śmiechu się zdarzały. Pierwsze 3 odcinki wydały mi się infantylne i przerysowane, ale cały urok (dla mnie) tego serialu polega na tym, że reszta osób z biura zachowuje się w miare naturalnie. To nie jest serial do rechotania-być może masz inne potrzeby.
  • Odpowiedz
kononowicz w swoich abstrakcyjnych zachowaniach bywa smieszny w przeciwienstwie do tego serialu


@Podlaski_warmianin: widzisz, ja za to nie rozumiem fenomenu Kononowicza. Zawsze miałem wyobrażenie, ze ta postać bawi tylko niziny intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: widzisz, ja za to nie rozumiem fenomenu Kononowicza. Zawsze miałem wyobrażenie, ze ta postać bawi tylko niziny intelektualne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ejenes no to sie byku mylisz, bo u mnie w dziale, wszyscy z tytulem iznyniera, bystrzy goscie od ktorych zalezy dzialanie firmy a wszyscy konona znaja i w luznych chwilach ktos czasem podrzuci dla zwaly jakis fragment, ale trzeba wyjsc z piwnicy, poza swoje
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: jak się nigdy w biurze nie pracowało to faktycznie można nie poczuć klimatu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nawet w serialu czasem schodzą na dół na produkcję, więc każdy znajdzie coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz