Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Mi chyba cały pierwszy sezon średnio się podobał, ale chciałam obejrzeć ten serial żeby zobaczyć co w nim jest takiego fajnego, że tak wiele osób go lubi. W międzyczasie i mi się zaczął podobać, teraz jestem na 3 sezonie i mam ochotę obejrzeć resztę odcinków naraz
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Proste essa, mondre inżyniery, sranie na coś co ci się nie podoba i ubliżanie fanom przy jednoczesnym pucowaniu się do konona- definicja homo vicopiensis subspecies vulgaris. Humor w serialu bazuje na poczuciu zażenowania tak silnym że aż śmiesznym, rozumiem że nie każdego to buja. Oglądanie takiej biedy umysłowej i patologii jak u konona jest dla mnie raczej odstręczające ale nie będę pisał że jego fani to gnoje, bo ocenianie ludzi
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Tak jak przedmówcy pisali, większość osób, która jara się tym serialem pracuje/pracowała w korpo lub w biurze jakiejś innej większej firny i się utożsamia z biektórymi sytuacjami lub pracuje z osobami, które są podobne do bohaterów serialu.
  • Odpowiedz
Nikt normalny tego nie śledzi odcinek po odcinku bo to dla normalnych ludzi strata czasu.


@Podlaski_warmianin: No nie akurat są #!$%@? które śledzą to z odcinka na odcinek, znają wszystkie fakty i potrafią rzucić jakimś cytatem z filmu z przed pięciu lat xD Ba, pewna górska ruda kreatura zamątowała tam nawet kamery i zrobiła sobie na szkolnej prywatne zoo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz