Wpis z mikrobloga

Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to on jest och i ach śmieszny i zabawny, no #!$%@? boki zrywać. Przecierpiałem 7 odcinków, ani razu nawet nie wypuściłem mocniej powietrza nosem. Pseudośmieszny tryhardujący szef i reszta zblazowanych pracowników, no kurde jaja jak berety. Ani to ciekawe ani zabawne. Czy jest tu jakaś grupa ludzi dla których ten gniot był równie #!$%@?? Jak wygląda typowy odbiorca tego serialu, którego śmieszą sytuacje z tego serialu? To musi być jakiś przynudnawy typ który jak sie odezwie na imprezie to zapasa cisza z zażenowania. Tak wiem, zesrałem się ale miałem turbo #!$%@? dzień i jak widziałem któryś wpis wychwalający tego gniota to coś we mnie pękło

#seriale #theoffice #netflix #wykopki #zalesie #boldupy
Podlaski_warmianin - Całe mirko wychwala ten serial, wszyscy się spuszczają jaki to o...

źródło: comment_1637613078E2SxoxS9cOe3YW8kQbtprA.jpg

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: miałam kilka podejść do tego serialu za każdym razem byłam zażenowana i męczył mnie ten humor, ale ostatnio włączyłam i teraz jestem na czwartym sezonie ʕʔ co się zmieniło? To że w międzyczasie pracowałam dla podobnego szefa i teraz mogę się utożsamiać i przeżywać ten cringe raz jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Powiem ci że gdybym nie miał nieco podobnego życia biurowego to by mnie tak nie wciągnęło. Albo złapiesz klimat albo nie. Jak nie to nic nie będzie śmieszne. To jak kilka osób się zjara a ty nie, oni się śmieją a ty nie wiesz o co chodzi. taka sytuacja. Jak nie podeszło w ogóle po dwóch trzech odcinkach to szkoda czasu.
  • Odpowiedz
Też masz takie życie biurowe jak oni, udajesz, że pracujesz a co drugi odcinek robisz party? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo tak widzę ten serial po dwóch sezonach


@szuleer: Nie raczej chodzi o ciekawe osobowości, heheszki częste wyjścia i sporo ciekawych wspomnień, regularne chlanie z szefem. Ale to raczej przeszłość już.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków, sam 3 razy podchodziłem do tego serialu po 3-4 odcinki... ale jak zaczniesz oglądać 2 i 3 sezon to się tak rozkręca że niektóre odcinki chce się drugi raz obejrzeć spróbuj
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: czy pracowałeś kiedyś w jakimś gównianym korpo, albo jakieś chociaż sprzedaży. Strzelam, że nie.

Jeżeli było by inaczej - serial może nie tyle by Cię śmieszył, co byś sobie myślał - o #!$%@? znam to.
Tak to wygląda w moim wypadku - dla mnie to serial dokumentalny :)

Różni ludzie, różne gusty. Taki chyba był cel tego serialu - pokazanie #!$%@? kadry manadżerskiej i współpracowników w firmie.
  • Odpowiedz
@Podlaski_warmianin: a powiedz mi czy widziałeś rzeczywistość korpo, pracowałeś w tym kilka lat chociaż? Czuję że po twojej odpowiedzi odpisze - no właśnie ;)). Ten serial nie śmieszy każdego, ale cale masy przerobiły lub przerabiają korporacyjne schematy i mnie śmieszył ten serial na początku, czasem denerwował, przypominal podobne sytuacje itd. Ogólnie nie jest to wybitna twórczość ale czasem odcineczek puszczę i posmieje, poprzypominamcjakies #!$%@? akcje
  • Odpowiedz