Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat i zrobiłam sobie dzisiaj septum. Gdy mój ojciec to zobaczył zwyzywał mnie od idiotów i kazał zdjąć. Nie chcę tego wyjmować, zapłaciłam za to, podoba mi się. Teraz boję się z pokoju wychodzić mimo, że jestem już stara. Bardzo mi przykro z tego powodu, mimo, że to może błahostka.

#zalesie #piercing #rodzice #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6169ab37820612000adcd99b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Wesprzyj projekt
  • 129
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@umtali: nie wiadomo czy wydała na to w ogóle jakieś pieniądze, nawet jeśli to są to jej pieniądze.
@Maciek5000: Jezu, przecież właśnie to miałam na myśli, używając słów 'usamodzielnić'.

@Deathstroke: ty też masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Może mieć własne zdanie, może je również wyrazić, ale nie musi przy tym obrażać córki. I to jest toksyczny w jego zachowaniu.
@porterhouse: znów powtórzę, że to sugerowałam w pierwszym
  • Odpowiedz
@BeachYes

dzięki! No, ciekawe dlaczego rosną próby samobójcze wśród dzieci? Może dlatego, że ojciec zamiast normalnie porozmawiać z córką to od razu wyzywa ją od idiotek?


Ojcowie od tysięcy lat są tacy sami..
Natomiast współczesny świat odmawia im prawa do bycia sobą..i stanowienia punktu odniesienia dla swoich dzieci.
- np przez nazywanie ich toksycznymi.

Zapewniam Cię, że forma przekazu desaprobaty ze strony ojca nie ma praktycznie żadnego znaczenia..(o ile jej nie leje)
  • Odpowiedz
@BeachYes

że ojciec upokarza i wyzywa córkę, bo nie podoba mu się to, że ma kawałek metalu w nosie.


Gruba nadinterpretacja.... Nazwanie idiotycznego zachowania idiotyzmem jest jak najbardziej na miejscu.
...zdaje się że nie rozumiesz co oznacza termin "upokarzać"

I nie, nie potrzebuje Netflixa czy tv to tego, żeby zrozumieć, że można w normalny sposób wyrażać własne zdanie. I serio, nie interesuje mnie kto będzie zwracał uwagę na dziewczynę i czy ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: nie moja wina, że masz problem z interpretacją tekstu. @Pan_krecik: powtórzę po raz kolejny, że nie mam problemu z tym, że ojcu się nie podoba ten kolczyk. Ma prawo powiedzieć, że mu się nie podoba, ale do cholery jasnej, niech ojciec nauczy się rozmawiać w normalny sposób, podając argumenty w rozmowie. Jeżeli nazwie dziewczynę idiotką, to nie zmieni to jej nastawienia, być może tak by się stało, gdyby powiedział
  • Odpowiedz
6169ab37820612000adcd99b: @strean: @defoxe: 5@BeachYes: @Korova: @ProResHq: @karmelkowa: @Nera7: @emasele: @boguslaw-de-cubalibre: @Maciek5000: I reszta odpowiadających

Zrobiłam to za swoje pieniądze, zarobione, bo pracuje. Po prostu jakoś nie do końca finansowo byłam w stanie się wyprowadzić, każdy mi odradzał, te prace znalazłam dość niedawno, bo parę miesięcy temu. Chciałam to mieć, nastawiłam się pozytywnie. I ja rozumiem złość taty, ale on od wczoraj się
  • Odpowiedz
@bartolloxd tego typu kolczyki są tylko i wyłącznie dla atencji. Wartościowe dziewczyny nie zrobiłyby czegoś takiego. W sumie nawet dobrze, że odpady same się oznaczają, przynajmniej normalni faceci mogą je od razu omijać i nie muszą marnować czasu.
  • Odpowiedz